TETA na OracleWorld Paris 2003

TETA S.A. wzięła udział w europejskiej konferencji OracleWorld Paris 2003. Na zaproszenie polskiego oddziału firmy Oracle, przedstawiciele TETY przedstawili na swoim stoisku problem dostosowania oprogramowania klasy ERP do potrzeb polskich przedsiębiorstw oraz specyficznych wymogów rodzimego prawodawstwa. Konferencja i towarzysząca jej wystawa odbyły się w dniach 20-23 października w paryskim centrum CNIT.

Odwiedzający stoisko TETY mogli poznać wybrane zagadnienia związane z polskimi regulacjami prawnymi. Kwestie te mają szczególne znaczenie w przypadku rozwijania i wdrażania rozwiązań kadrowo-płacowych, systemów do zarządzania majątkiem trwałym, finansami, a po części również logistyką. Dodatkowo, w kontekście zbliżającego się wejścia Polski do Unii Europejskiej, zgodność oprogramowania z polskimi przepisami może być istotnym argumentem przemawiającym za wyborem rozwiązania autorstwa rodzimego dostawcy.

Gościom wystawy umożliwiono również bliższe zapoznanie się z pakietem TETA_2000.

„Przyjmując zaproszenie na kongres, chcieliśmy zaprezentować zachodnim koncernom, planującym inwestycje w Polsce, elementy specyficznego otoczenia gospodarczo-prawnego naszego kraju. Okazuje się, że złożoność tego środowiska wymaga znacznych nakładów pracy ze strony dostawcy oprogramowania. Polonizacja pakietu ERP oznacza więc znacznie więcej, niż tylko jego proste przełożenie na język polski. Polscy producenci rozwiązań biznesowych mogą to wykorzystać w budowie swojej pozycji konkurencyjnej.” – powiedział Wojciech Dobrowolski, Menedżer Bussines Unitu TETA_2000.

Współpraca TETY z korporacją Oracle rozpoczęła się w 1995 roku. Rozpoczęto wówczas prace nad pakietem TETA_2000, który wykorzystuje technologię i bazy danych Oracle. Od 2001 roku firma posiada status Oracle Certified Solution Partner.

http://www.teta.com.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top