ThinkPad X30 firmy IBM odznaczony Certyfikatem Wprost

Opublikowano: 22 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

„Certyfikat Wprost” jest dyplomem przyznawanym przez tygodnik już od trzech lat. Wyróżniane są w ten sposób najbardziej innowacyjne i mające szansę na rynkowy sukces produkty i rozwiązania z dziedziny teleinformatyki – „zasługujące na miano rozwiązań nowej ery informatycznej”. Zgłoszenia dotyczące nominowanych innowacji zbierane są od firm, czytelników i specjalistów branży technologicznej. Ostateczny głos należy do internautów oraz kapituły konkursu. Producenci nagrodzeni certyfikatami za swoje rozwiązania uzyskują prawo posługiwania się (przez cały rok) logo „Certyfikatu Wprost” dla swoich produktów.

Nagrodzony tytułem „Certyfikat Wprost” notebook ThinkPad X30 firmy IBM to nowoczesny komputer przenośny, który łączy w sobie zaawansowane funkcje technologiczne oraz lekką (1,6 kg) i ergonomiczną konstrukcję.

Nowy ThinkPad wykorzystuje opatentowaną przez centrum badawczo-rozwojowe IBM technologię wspomagającą oszczędność energii i unikalne rozwiązanie przedłużające czas pracy urządzenia aż do 8 godzin. Firma IBM zastosowała w notebooku X30 ponad 25 nowo opatentowanych technologii, m.in. Access Connections, pozwalający użytkownikom łatwo zarządzać połączeniami zarówno przewodowymi, jak i bezprzewodowymi i przekierowywać z jednej lokalizacji na inną.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyróżnienia przyznanego przez tak prestiżowe pismo jak tygodnik Wprost. Zdobyty certyfikat cieszy nas tym bardziej, że na ostateczny wynik wpłynął vox populi – opinie czytelników i internautów, czyli obecnych i potencjalnych użytkowników naszych produktów. Miła wiadomość o wyróżnieniu X30 przyszła do nas krótko po świętowaniu niedawnej 10. rocznicy wprowadzenia notebooków ThinkPad na rynek”, -mówi Agnieszka Dziedzic, Public Relations Manager IBM Polska.

Uroczyste wręczenie „Certyfikatów Wprost” odbyło podczas Narodowych Targów Teleinformatycznych „Komputer Expo 2003” w Centrum Targowym Expo XXI w Warszawie.

http://wprost.pl/certyfikat/

Sylwester KozakThinkPad X30 firmy IBM odznaczony Certyfikatem Wprost

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.