Time Warner i Janmedia Interactive promują nowe usługi

Opublikowano: 10 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wrocławski i waszyngtoński oddział Janmedia Interactive wspólnie pracują  nad multimedialną prezentacją dla największego koncernu medialnego na świecie –Time Warner.

Janmedia pozyskała kontrakt na opracowanie i wykonanie interaktywnej prezentacji nowych usług telekomunikacyjnych. Multimedia mają nakłonić klientów do przejścia na nową usługę dzięki przedstawieniu jej zalet w atrakcyjnej formie opartej na zaawansowanych animacjach. Prezentacja multimedialna ma być jednocześnie premierową odsłoną nowego brandingu usług Time Warner Cable.

Janmedia została wybrana do realizacji projektu ze względu na swoje wcześniejsze wdrożenia multimedialne dla NASA oraz nagrodzony ADDY Awards serwis reżysera Josepha Kahna.

Prace nad prezentacją będą prowadzone w obu biurach firmy. Wrocławski oddział zajmie się kreacją, projektowaniem i implementacją, waszyngtoński zaś współpracą z klientem oraz dostarczeniem contentu.

http://www.janmedia.pl

Sylwester KozakTime Warner i Janmedia Interactive promują nowe usługi

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.