Tłumacz w INTERIA.PL

Opublikowano: 1 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

INTERIA.PL wzbogaciła swoje zasoby o serwis Tłumacz, umożliwiający użytkownikom portalu bezpłatne korzystanie ze słowników języków obcych. Tłumacz wchodzi w skład sekcji Wiedza, blisko powiązanej z innymi serwisami edukacyjnymi portalu.

Nowy serwis pozwala na tłumaczenie online pojedynczych słów, ich grup, wyrażeń i idiomów. Umożliwia przekład w dwie strony: z języka polskiego na niemiecki, francuski, angielski oraz odwrotnie. Zasoby każdego ze słowników obejmują 180 tys. haseł. Szybkie dotarcie do poszukiwanego terminu ułatwia specjalna wyszukiwarka, zaopatrzona w wirtualną klawiaturę z czcionkami specyficznymi dla danego języka.

Uruchomienie serwisu Tłumacz to krok rozszerzający sekcję Wiedza w portalu INTERIA.PL. W jej skład wchodzą leksykony, czyli słowniki encyklopedyczne, udostępniające w uporządkowanej i czytelnej formie blisko 20 tysięcy haseł z takich dziedzin wiedzy jak literatura powszechna, język polski, geografia, biologia, edukacja obywatelska, fizyka, miłość i seks, historia, literatura polska oraz informatyka. Użytkownicy serwisu mogą też korzystać z Encyklopedii Internautica – największej dostępnej bezpłatnie w polskim Internecie encyklopedii, umożliwiającej przeszukiwanie bazy ponad 120 tys. haseł przy pomocy wyszukiwarki lub katalogu z pogrupowanymi tematycznie hasłami.

Serwis Tłumacz powstał przy współpracy INTERIA.PL z firmą Ectaco-Poland, Ltd., producentem i dystrybutorem słowników internetowych.

http://tlumacz.interia.pl

Sylwester KozakTłumacz w INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.