TMefekt.pl – nowy system partnerski od TotalMoney.pl

Opublikowano: 10 grudnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Porównywarka finansowa TotalMoney.pl uruchamia system partnerski. Czym chce się wyróżnić?

TMefekt.pl skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich wydawców posiadających swoje własne strony internetowe. Do programu mogą przystąpić także osoby nieposiadające serwisu – w takim przypadku wydawcy zostanie udostępniona gotowa strona, a system daje możliwość konfiguracji jej wyglądu i treści.

TMefekt.pl – nowy system partnerski od TotalMoney.pl 1

W programie znaleźć można porównywarki finansowe, cen energii elektrycznej oraz pakietów telewizji, internetu i telefonu. Łącznie oferowanych ma być ponad tysiąc produktów.

Wyróżnikiem programu ma być system monitoringu i statystyk efektów działań promocyjnych. Do tego, jak przekonują twórcy programu, TMefekt.pl to także atrakcyjne stawki dla partnerów i profesjonalna obsługa. Jest też system polecania – partner, który zachęci do rejestracji w systemie innych wydawców będzie otrzymywał prowizję od ich działań.

Dawid ZarazińskiTMefekt.pl – nowy system partnerski od TotalMoney.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.