TMefekt.pl – nowy system partnerski od TotalMoney.pl

Porównywarka finansowa TotalMoney.pl uruchamia system partnerski. Czym chce się wyróżnić?

TMefekt.pl skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich wydawców posiadających swoje własne strony internetowe. Do programu mogą przystąpić także osoby nieposiadające serwisu – w takim przypadku wydawcy zostanie udostępniona gotowa strona, a system daje możliwość konfiguracji jej wyglądu i treści.

TMefekt.pl – nowy system partnerski od TotalMoney.pl 1

W programie znaleźć można porównywarki finansowe, cen energii elektrycznej oraz pakietów telewizji, internetu i telefonu. Łącznie oferowanych ma być ponad tysiąc produktów.

Wyróżnikiem programu ma być system monitoringu i statystyk efektów działań promocyjnych. Do tego, jak przekonują twórcy programu, TMefekt.pl to także atrakcyjne stawki dla partnerów i profesjonalna obsługa. Jest też system polecania – partner, który zachęci do rejestracji w systemie innych wydawców będzie otrzymywał prowizję od ich działań.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry