TNS głównym dostawcą badań dla IBM

Opublikowano: 20 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Taylor Nelson Sofres (TNS) – firma informacji marketingowej, do której należy TNS OBOP – podpisała umowę z IBM, na mocy której TNS stanie się głównym dostawcą badań rynkowych. IBM zleci TNS wszystkie badania rynku prowadzone na potrzeby centrali firmy, w tym badanie przywiązania klientów
i globalne badanie marki.

Projekt badawczy, kierowany przez TNS Intersearch, oddział TNS w Stanach Zjednoczonych, obejmie blisko 85 krajów. Aby sprostać potrzebom IBM i zapewnić technologię, która umożliwi wyspecjalizowane zbieranie i opracowanie danych, TNS wykorzysta swoje sieciowe produkty i usługi.

Bob Michaels, Executive Vice President w TNS Intersearch stwierdził: „Jest to ważne posunięcie, które nie tylko umacnia nasze obecne relacje z firmą IBM, jednym z dziesięciu największych klientów TNS, ale także stwarza znaczącą możliwość rozszerzenia zakresu naszych usług dostarczanych IBM.”

http://www.tnsobop.com.pl
http://www.ibm.com

Sylwester KozakTNS głównym dostawcą badań dla IBM

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.