To już dziś – iPod na Mikołaja od e-biznes.pl

Serwis e-biznes pl – najdłużej działający polski portal o tematyce eCommerce – uruchomił nową wersję newslettera. Z tej okazji został przygotowany dla wszystkich prenumeratorów konkurs, w którym nagrodą jest iPod nano 4 GB. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 6 grudnia o godzinie 20.00.
Newsletter e-biznes.pl każdego dnia dostarcza istotnych informacji ze świata eCommerce. Po kilku latach nieprzerwanego funkcjonowania przeszedł radykalną zmianę – zyskał zupełnie nowy wygląd i został zdecydowanie uproszczony. „Zmiany jakie zachodziły w serwisie przez ostatnie lata omijały newsletter. Teraz, wychodząc na przeciw stale rosnącej liczbie subskrybentów, postanowiliśmy go radykalnie zmienić. Postawiliśmy na lekkość i przejrzystość. Nowy newsletter wystartował pod koniec października i od razu spotkał się z ciepłym przyjęciem czytelników.” – powiedział Sylwester Kozak, wydawca serwisu e-biznes.pl.

Z tej właśnie okazji na stronie www.e-biznes.pl wystartował konkurs dla dotychczasowych i nowych subskrybentów newslettera. Nagrodą w konkursie jest iPod nano 4 GB, ufundowany przez fundusz kapitału zalążkowego Business Angel Seedfund.

To już dziś - iPod na Mikołaja od e-biznes.pl 1

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapisać się do newslettera (można to zrobić bezpośrednio ze strony konkursowej lub ze strony głównej e-biznes.pl)  i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcę wygrać iPoda? Nagroda czeka na czytelnika, który udzieli na to pytanie najciekawszej odpowiedzi. Konkurs trwa od 6 listopada 2007 do 5 grudnia 2007. Wyniki konkursu zostaną przedstawione 6 grudnia o godzinie 20.00 a zwycięzca zostanie poinformowany e-mailem.

„Chcielibyśmy któremuś z naszych czytelników zrobić Mikołajowy prezent, dlatego wyniki ogłosimy właśnie 6 grudnia. Mikołaj to takie święto podczas którego dorośli często są pomijani, a przecież każdy z nas lubi dostawać prezenty. Dlatego w tym roku zamiast tradycyjnego listu adresowanego do św. Mikołaja proponuję skorzystać raczej z adresu www.e-biznes.pl.” – mówi Hanna Laskowska, redaktor prowadząca e-biznes.pl.

www.e-biznes.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top