TOK FM online w portalu Gazeta.pl

W portalu Gazeta.pl został uruchomiony moduł umożliwiający słuchanie online radia TOK FM. Od teraz pierwszej polskiej stacji formatu news/talk można słuchać w każdym miejscu na świecie.

Słuchanie radia TOK FM przez internet jest możliwe po zainstalowaniu programu WinAmp lub RealAudio. Jakość i płynność odbioru zależy od przepustowości i prędkości łącza, z jakiego korzysta internauta.

Osoby pozbawione szybkich łącz lub niemogące z przyczyn technicznych słuchać audycji online mogą korzystać z zasobów radia przez strony internetowe serwisu TOK FM. Serwis wyróżnia się unikalną w rodzimym internecie funkcjonalnością – zintegrowaniem radia z internetem poprzez automatyczny, tekstowy zapis informacyjnych audycji radiowych wraz z dźwiękami.

Struktura oraz nawigacja serwisu umożliwiają szybkie dotarcie do najważniejszych newsów, zapisów wywiadów oraz wybranych nagrań w MP3.

Serwis radia TOK FM jest zintegrowany z portalem Gazeta.pl i korzysta z jego zasobów. Słuchacze TOK FM mogą prowadzić dyskusje oraz komentować tematy poruszane w audycjach na specjalnym Forum. Do swojej dyspozycji mają także Czat. Natomiast informacje oraz dźwięki z audycji radia TOK FM wzbogacają serwis Wiadomości portalu Gazeta.pl.

Portal Gazeta.pl tworzy i prowadzi serwisy internetowe dla mediów Agory. Dotychczas na portalu Gazeta.pl oprócz radia TOK FM powstały m.in. wortale i serwisy: bezpłatnego dziennika Metro, miesięczników: Avanti, Poradnik Domowy, Dziecko, Auto+, Wiedza i Życie, Kuchnia, Świat Motocykli oraz kilkanaście mniejszych serwisów czasopism. Na stronach portalu Gazeta.pl znajduje się również serwis Gazety Wyborczej online.

http://www.tokfm.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top