Toolbar – nowość w serwisie pkt.pl

pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne wprowadza narzędzie pkt.pl Toolbar. Pozwala ono na proste i szybkie przeglądanie baz firm i instytucji, produktów i usług oraz lokalizacji, które dostępne są w internetowym serwisie pkt.pl. Zawiera również podręczny słownik polsko-angielski i polsko-niemiecki. Toolbar to kolejne – po wyszukiwarce adresów – bezpłatne narzędzie uruchomione ostatnio przez pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne.
Podstawową funkcją pkt.pl Toolbar jest zapewnienie stałego i łatwego dostępu do zasobów stron internetowych pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne przy użyciu paska i ikony instalowanej w oknie przeglądarki internetowej. Toolbar można bezpłatnie pobrać ze strony www.pkt.pl i zainstalować w przeglądarce Internet Explorer. Aby uruchomić pkt.pl Toolbar należy przejść następującą „ścieżkę”: www.pkt.pl -> moje narzędzia -> Toolbar.

„Toolbar jest narzędziem, które zostało opracowane wspólnie z dostawcą EDSA, firmą Visicom Media. Narzędzie to pozwala na zainstalowanie w oknie przeglądarki  Internet Explorer dwóch pól do przeszukiwania zasobów bazodanowych wszystkich trzech serwisów pkt.pl: www.pkt.pl, www.alejahandlowa.pl; www.mapy.pkt.pl” – powiedziała Ewa Kasiak, młodszy kierownik projektów pkt.pl.

pkt.pl obecnie wprowadza zaawansowane technologicznie narzędzia, które stanowią wartość dodaną do udostępnianych zasobów internetowych. Za pomocą pkt.pl Toolbar internauta może w dowolnym momencie odnaleźć dane teleadresowe, produkty czy lokalizacje bezpośrednio z paska menu przeglądarki.

„Toolbar pkt.pl to wygodny sposób na poruszanie się w sieci oraz blokowanie pop-up’ów. Nasza wersje paska Toolbar posiada także słownik polsko-angielski i polsko-niemiecki, co z pewnością okaże się przydatne dla internautów. Staramy się, aby produkty sygnowane przez markę pkt.pl miały najwyższą jakość, a także były funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika pod każdym względem” – powiedziała Beata Sitkowska, koordynator ds. marki, reklamy i PR pkt.pl.

Toolbar – nowość w serwisie pkt.pl 1

W celu wyszukania danych teleadresowych, produktów lub map zawartych w serwisie pkt.pl, wystarczy wpisać hasło do okna wyszukiwarki pkt.pl Toolbar i zaznaczyć witrynę, z której mają pochodzić wyniki. Są to: internetowy serwis www.pkt.pl, www.alejahandlowa.pl lub  www.mapy.pkt.pl.

Pozostałe innowacyjne funkcje pkt.pl Toolbar to:
Przycisk Marker – zaznacza wyszukiwaną frazę wśród pojawiających się odnośników, co ułatwia przeszukiwanie zasobów internetowych pkt.pl;
Blokada okienek pop up – funkcja ta daje możliwość zablokowania wyskakujących okienek reklamowych;
Słownik – kliknięcie na ikonę pozwala na szybkie korzystanie z internetowego słownika polsko-angielskiego i polsko-niemieckiego;
Kanał RSS –  umożliwia otrzymywanie najświeższych informacji ze stron partnerów pkt.pl Polskie Książki telefoniczne: www.dziennik.pl, www.gazetaprawna.pl, www.infor.pl i www.marketingprzykawie.pl

Narzędzie pkt.pl Toolbar pracuje na oprogramowaniu:
Microsoft Windows (2000, XP lub Vista)
Microsoft Internet Explorer od wersji 5.5

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top