Top 10 – telefonów komórkowych luty 2008

Firma Vobis zaprezentowała zestawienie 10 telefonów komórkowych, które były najchętniej kupowane w sieci sklepów Vobis w lutym.
TOP 10 – luty 2008:

1.    Nokia E51 HSDPA WLAN
Kompaktowa Nokia E51 zachowując klasyczne wzornictwo cechuje się funkcjami pomagającymi w bezproblemowej komunikacji biznesowej i prywatnej.
Płaski telefon o licznych funkcjach, dzięki którym można równoważyć życie zawodowe i prywatne. Telefon umożliwia korzystanie z najważniejszych aplikacji do firmowej i prywatnej poczty e-mail z dala od komputera a także przeglądanie stron i przesyłanie poczty za pośrednictwem szybkich połączeń w technologii 3G, HSDPA lub WLAN. Dzięki wbudowanej funkcji łączności z sieciami WLAN, możliwe jest nawiązywanie tańszych połączeń głosowych przez internet. Stały kontakt z ważnymi osobami i danymi dzięki pojemnej baterii i pamięci wewnętrznej.

Top 10 - telefonów komórkowych luty 2008 1

2.    Nokia 7500 Prism EDGE
Przyozdobiony w odważne geometryczne wzory, ukośne powierzchnie oraz wyraziste kolory, telefon Nokia 7500 Prism wiedzie prym nowoczesnego stylu. Przyciąga wzrok dzięki ikonicznemu wyglądowi. Poprzez  Bluetooth z łatwością można udostępniać zdjęcia i pliki wideo oraz  korzystać  z szybkiego transferu za pomocą GPRS oraz  EDGE.

Top 10 - telefonów komórkowych luty 2008 2

3.    Nokia N73 Music Edition UMTS
Fascynujący mobilny komputer multimedialny, z wbudowanymi głośnikami stereo zapewniającymi optymalną jakość dźwięku oraz funkcją łatwej synchronizacji z programem Windows Media Player. Utwory można zgrywać z płyt i odtwarzać, mając do wyboru formaty MP3, AAC, AAC , eAAC i WMA. Wyśmienite funkcje fotograficzne – aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela z optyką marki Carl Zeiss i automatyczną ostrością. Do zestawu dołączony jest zestaw słuchawkowy HS23.

Top 10 - telefonów komórkowych luty 2008 3

4.    Nokia N95 8GB HSDPA WLAN GPS
Najwspanialszy komputer multimedialny na świecie, zyskał jeszcze bardziej na atrakcyjności. Zachowując wszystkie najważniejsze właściwości swojego poprzednika, m.in. aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z obiektywem firmy Carl Zeiss, wbudowany moduł GPS wraz z mapami, obsługę sieci WLAN i HSDPA oraz nowatorską rozsuwaną w 2 kierunkach obudowę, model Nokia N95 8 GB udostępnia obecnie 8 gigabajtów wbudowanej pamięci. Urządzenie Nokia N95 8 GB jest ponadto wyposażone w nowy, jasny wyświetlacz o rozdzielczości QVGA i przekątnej 2,8 cala – jeden z największych spośród wszystkich komputerów multimedialnych – dzięki czemu oglądanie filmów wideo, przeglądanie zasobów internetu i wyświetlanie map jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Powiększona pamięć pozwala na zapisanie do 20 godzin materiału wideo lub do 6000 utworów muzycznych.

5.    Nokia 6110 Navigator (512 MB) HSDPA GPS
Nokia 6110 Navigator to kompletne rozwiązanie  z wbudowaną nawigacją głosową 3D GPS, aplikacją Nokia Navigator oraz lokalnymi mapami preinstalowanymi na załączonej karcie pamięci.
Specjalny klawisz Navigator umożliwia szybki i łatwy dostęp do map oraz informacji o lokalizacji. Mapy, opisy tras oraz informacje o lokalizacjach można wygodnie przeglądać na 2,2″ QVGA TFT kolorowym wyświetlaczu zaś funkcja Message Reader z szybkim dostępem za pomocą klawisza My Own umożliwia odsłuchanie  wiadomości tekstowych oraz emaili z telefonu.  Telefon posiada  2 MP aparat z trybem panoramicznym.

6.    Nokia 5310 (2GB) EDGE
Model Nokia 5310 XpressMusic cechuje się eleganckim, aluminiowym wykończeniem, udanie łącząc bogactwo funkcji z efektownym wzornictwem. Urządzenie to idealnie mieści się w kieszeni lub torebce, ponieważ ma grubość zaledwie 9,9 mm i waży niecałe 71 g. Równie ważne jest to, że model Nokia 5310 XpressMusic zapewnia ciągłe odtwarzanie do 18 godzin muzyki, umożliwia zapisanie nawet do 3000 utworów na opcjonalnej karcie pamięci microSD o pojemności 4 GB i posiada dedykowane przyciski muzyczne. Ponadto ma wbudowany aparat o rozdzielczości 2 megapikseli i jasny, 2-calowy wyświetlacz QVGA z paletą 16 mln kolorów.

Top 10 - telefonów komórkowych luty 2008 4

7.    Nokia 6500 Slide UMTS
Wygoda szybkiego pobierania plików oraz przeglądania stron za pomocą szerokopasmowego mobilnego dostępu do Internetu w technologii 3G. Wbudowana pamięć o pojemności 1 GB pozwala na przechowywanie setek piosenek, zdjęć, wideo i dokumentów. Usługi 3G zapewniają nieprzerwany szerokopasmowy dostęp do danych, międzynarodowego roamingu oraz strumieniowych transmisji wideo. Szybkie i łatwe połączenie telefonu z komputerem, laptopem, akcesoriami i ładowarkami umożliwia złącze Micro US. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 mln. pikseli pozwala robić  wysokiej jakości zdjęcia i nagrywanie wideo w rozdzielczości QCIF.

8.    Sony Ericsson K810i UMTS
Wysokiej klasy telefon z aparatem fotograficznym 3,2 megapiksela z automatyczną ostrością i ksenonowa lampą błyskową. Funkcja Photo fix to dodatkowa moc ciemni. Za pomocą funkcji BestPict można zrobić 9 zdjęć w ciągu sekundy. Dzięki bezprzewodowemu dostępowi do Internetu za pomocą telefonu można przeglądać strony WWW i wydajnie zarządzać pocztą e-mail w każdym miejscu. Komunikaty RSS umożliwiają przeglądanie najświeższych wiadomości oraz innych materiałów z wybranych witryn internetowych i blogów.

9.    Nokia 5610 (1GB) UMTS
Urządzenie Nokia 5610 XpressMusic pozwala “dać czadu” dzięki znakomitemu suwakowi muzycznemu, który zapewnia łatwe sterowanie odtwarzaniem muzyki za pomocą kciuka. Aluminiowe panele boczne stanowią efektowną przeciwwagę do całkowicie czarnej obudowy o błyszczących powierzchniach i dużego ekranu o przekątnej 2,2 cala i palecie 16 mln kolorów. Urządzenie Nokia 5610 XpressMusic zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, ciągłe odtwarzanie do 22 godzin muzyki i zapisanie maks. 3000 utworów na opcjonalnej karcie pamięci microSD o pojemności 4 GB. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji nie tylko telefon i odtwarzacz muzyczny, ale również wysokiej klasy aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatycznym ustawianiem ostrości i dwoma lampami błyskowymi LED. Urządzenie Nokia 5610 XpressMusic korzysta z technologii 3G, co przyspiesza i ułatwia pobieranie danych, przeglądanie witryn internetowych i nawiązywanie połączeń wideo.

Top 10 - telefonów komórkowych luty 2008 5

10.    Nokia E65 Silver UMTS WLAN
Ten niezwykle smukły telefon, którego obudowa wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej i prawdziwej skóry, kryje w sobie niezwykłą ilość funkcji. Nokia E65 gwarantuje szybkie połączenia i łatwe przeglądanie materiałów w sieciach WLAN i 3G. Pod skórą kryją się kalendarz i wiadomości e-mail z załącznikami. Do dyspozycji jest także doskonały wyświetlacz o 16 milionach kolorów, który gwarantuje wyraźny i jasny obraz, aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 mln pikseli oraz 50 MB pamięci, w której można przechowywać zdjęcia i pliki muzyczne. Piękno tego telefonu nie jest powierzchowne. Niewielki rozmiar i doskonały odbiór dźwięku – te cechy przydają się podczas długich rozmów. Czas połączeń internetowych sięga 3 godzin, a czas rozmów w sieci komórkowej – nawet do 6 godzin. Dzięki funkcji minimapy przeglądanie stron jest bardzo wygodne. Duże strony można tak powiększyć, aby były widoczne szczegóły. Specjalne klawisze urządzenia Nokia E65 zapewniają szybki dostęp do funkcji. Można także wcześniej ustawić najczęściej używane funkcje – takie jak poczta e-mail, kalendarz czy internet – tak aby można było uruchamiać je za pomocą klawisza szybkiego dostępu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry