TPG i Koma promują Serwer Kadrowo-Płacowy

The Polished Group (TPG) i Koma podpisały partnerską umowę o współpracy w zakresie promowania i sprzedaży rozwiązania „intranetowy Serwer Kadrowo-Płacowy”. W jego skład wchodzi Koma-HR – stworzone przez Komę oprogramowanie do obsługi działów kadrowo-płacowych, oraz Intranet Server – stworzony przez TPG zestaw aplikacji optymalizujących proces wymiany informacji pomiędzy działami kadrowo-płacowymi a pracownikami firmy.
System Koma-HR to kompleksowe rozwiązanie dla działów kadrowych i płacowych w przedsiębiorstwie, w pełni zgodne z obowiązującymi wymogami prawodawstwa polskiego. Dwie podstawowe części tego systemu to „Kadry i Zarządzanie Zasobami” oraz „Płace i Koszty”. System może być instalowany i eksploatowany na wielu platformach sprzętowych. Jest on także przystosowany do współpracy z zachodnimi systemami klasy MRP II i ERP.

Intranet Server to zestaw aplikacji wspomagających procesy zarządzania zasobami ludzkimi firmy. W jego skład wchodzą:
ˇ moduł S@M – umożliwiający pracownikom samodzielne uzyskanie informacji kadrowo-płacowych (np. o wykorzystaniu urlopu lub zaświadczenia o zatrudnieniu),
ˇ moduł rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu – Argus,
ˇ moduł obsługi rekrutacji – SOR,
ˇ moduł obsługi poczty elektronicznej – Hermes,
ˇ moduł zarządzania strukturą organizacyjną firmy – Nortia,
ˇ moduł rozliczania godzin pracy – Chronos,
ˇ moduły „Książka teleadresowa”, „Tablica ogłoszeń/ Wiadomości”, „Regulaminy/ Instrukcje”),
ˇ portal korporacyjny, czyli aplikacja stanowiąca wygodne wejście do Intranet Servera i ułatwiająca korzystanie z poszczególnych jego aplikacji (tzw. strona startowa),
ˇ moduł wymiany danych z systemem Koma-HR lub też innymi aplikacjami używanymi w przedsiębiorstwie.

W skład Intranet Servera może wchodzić dowolna z wyżej wymienionych aplikacji, a także jakakolwiek inna specjalnie stworzona aplikacja.
Wszystkie aplikacje Intranet Servera zostały stworzone w nowoczesnej technologii internetowej, dzięki czemu dostęp do nich jest możliwy z dowolnego komputera, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Jedynym wymaganym narzędziem jest przeglądarka internetowa.

http://www.koma.com.pl
http://www.tpg.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top