TPG pośrednikiem i konsultantem Reutera

Opublikowano: 17 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Krakowska firma internetowa The Polished Group SA (TPG) podpisała z firmą Reuters umowę o świadczeniu usług konsultacyjnych na rzecz Agencji oraz o pośredniczeniu w sprzedaży produktów firmy Tibco – jednego z największych na świecie producentów oprogramowania integracyjnego, zależnego od Reutera.

Na mocy zawartego porozumienia TPG będzie odpowiedzialne za dystrybucję i wdrożenia następujących produktów: Tibco ActiveEnterprise – umożliwiającego integrację wewnętrznych systemów przedsiębiorstwa oraz automatyzację procesów biznesowych w nim zachodzących, Tibco ActivePortal – umożliwiającego pracownikom, klientom oraz partnerom firmy spersonalizowane formy korzystanie z jej serwisu internetowego za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji informacji, Tibco ActiveExchange – umożliwiającego przedsiębiorstwom zawieranie elektronicznych transakcji w czasie rzeczywistym, a także Tibco MercuryOnline – umożliwiającego składanie zleceń i zawieranie transakcji giełdowych.

Zawarte porozumienie to efekt wcześniejszych kontaktów pomiędzy The Polished Group i firmą Reuters. Dla warszawskiego oddziału Agencji TPG stworzyło do tej pory m.in. system do przesyłania danych z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, umożliwiający publikację tych danych w serwisach informacyjnych Reutera.

http://www.tpg.pl

Sylwester KozakTPG pośrednikiem i konsultantem Reutera

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.