TPG pośrednikiem i konsultantem Reutera

Krakowska firma internetowa The Polished Group SA (TPG) podpisała z firmą Reuters umowę o świadczeniu usług konsultacyjnych na rzecz Agencji oraz o pośredniczeniu w sprzedaży produktów firmy Tibco – jednego z największych na świecie producentów oprogramowania integracyjnego, zależnego od Reutera.

Na mocy zawartego porozumienia TPG będzie odpowiedzialne za dystrybucję i wdrożenia następujących produktów: Tibco ActiveEnterprise – umożliwiającego integrację wewnętrznych systemów przedsiębiorstwa oraz automatyzację procesów biznesowych w nim zachodzących, Tibco ActivePortal – umożliwiającego pracownikom, klientom oraz partnerom firmy spersonalizowane formy korzystanie z jej serwisu internetowego za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji informacji, Tibco ActiveExchange – umożliwiającego przedsiębiorstwom zawieranie elektronicznych transakcji w czasie rzeczywistym, a także Tibco MercuryOnline – umożliwiającego składanie zleceń i zawieranie transakcji giełdowych.

Zawarte porozumienie to efekt wcześniejszych kontaktów pomiędzy The Polished Group i firmą Reuters. Dla warszawskiego oddziału Agencji TPG stworzyło do tej pory m.in. system do przesyłania danych z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, umożliwiający publikację tych danych w serwisach informacyjnych Reutera.

http://www.tpg.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry