Tradycyjne kartki pocztowe przez Internet

Opublikowano: 13 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

Na zbliżające się Święta – i nie tylko – INTERIA.PL przygotowała i uruchomiła serwis umożliwiający wysyłanie tradycyjnych, papierowych kartek pocztowych poprzez Internet. Serwis Pocztówki dopełniać będzie dotychczasową ofertę portalu w zakresie kartek elektronicznych.

Pocztówki to pierwszy, ogólnodostępny serwis tego typu w Polsce. Obecnie znajduje się w nim ponad 500 wzorów różnych kartek, zgrupowanych w 16 kategoriach, w tym ponad dwustu kartek o tematyce związanej z nadchodzącymi świętami. Zarówno liczba samych kartek jak i zakres tematyczny okazji, dla jakich są dedykowane, będą sukcesywnie zwiększane.

Serwis umożliwia dokonanie wyboru kartki, wpisanie treści i podanie adresu odbiorcy. Finalnie zaakceptowana przez użytkownika kartka, po jej cyfrowym wydrukowaniu, wysyłana jest pocztą w ciągu 24 godzin od momentu uiszczenia za pomocą SMS opłaty przez nadawcę. Koszt wysłania SMSa to 6 zł + VAT.

Serwis umożliwia użytkownikom komentowanie i nadawanie kartkom ocen oraz wyszukiwanie dat imienin dla poszczególnych imion. Użytkownicy mogą też – po podpisaniu stosownej umowy – umieszczać w serwisie swoje prace graficzne.

http://pocztowki.interia.pl

Sylwester KozakTradycyjne kartki pocztowe przez Internet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.