TravelCamp już za tydzień w Katowicach

W Katowicach spotkają się praktycy, by rozmawiać na temat efektywnego wykorzystania strategii marketingowych w turystyce i hotelarstwie. W czwartek, 6 września, w klubie Colors of music, który mieści się w katowickim Spodku, rusza kolejna, 9. edycja spotkania TravelCamp.

TravelCamp już za tydzień w Katowicach 1TravelCamp służyć ma przede wszystkim integracji środowiska turystycznego z branżą internetową. Spotkać tu można z jednej strony touroperatorów, hotelarzy, przedstawicieli organizacji turystycznych, z drugiej zaś – blogerów, ekspertów zajmujących się marketingiem internetowym, marketerów. Wszystkich łączy wspólny mianownik: e-turystyka. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest bezpłatna rejestracja na stronie internetowej travelcamp.pl.

Podczas katowickiej edycji TravelCampu eksperci będą mówić o trendach w rezerwacjach hotelowych, rozłożą na czynniki pierwsze wybrane aplikacje turystyczne, porozmawiają o specyfice domen turystycznych. Nie zabraknąć ma też praktycznych wskazówek na temat wykorzystania blogów i vlogów w działaniach reklamowych firmy turystycznej.

Sponsorem strategicznym Travelcamp jest firma HRS. Inicjatywę tę wspiera również Travelport. Nasza Redakcja jest patronem medialnym imprezy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top