TravelCamp już za tydzień w Katowicach

W Katowicach spotkają się praktycy, by rozmawiać na temat efektywnego wykorzystania strategii marketingowych w turystyce i hotelarstwie. W czwartek, 6 września, w klubie Colors of music, który mieści się w katowickim Spodku, rusza kolejna, 9. edycja spotkania TravelCamp.

TravelCamp już za tydzień w Katowicach 1TravelCamp służyć ma przede wszystkim integracji środowiska turystycznego z branżą internetową. Spotkać tu można z jednej strony touroperatorów, hotelarzy, przedstawicieli organizacji turystycznych, z drugiej zaś – blogerów, ekspertów zajmujących się marketingiem internetowym, marketerów. Wszystkich łączy wspólny mianownik: e-turystyka. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest bezpłatna rejestracja na stronie internetowej travelcamp.pl.

Podczas katowickiej edycji TravelCampu eksperci będą mówić o trendach w rezerwacjach hotelowych, rozłożą na czynniki pierwsze wybrane aplikacje turystyczne, porozmawiają o specyfice domen turystycznych. Nie zabraknąć ma też praktycznych wskazówek na temat wykorzystania blogów i vlogów w działaniach reklamowych firmy turystycznej.

Sponsorem strategicznym Travelcamp jest firma HRS. Inicjatywę tę wspiera również Travelport. Nasza Redakcja jest patronem medialnym imprezy.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry