TravelCamp po raz pierwszy w Toruniu

Już 14 marca odbędzie się kolejna, jedenasta edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną TravelCamp. Turystyczny barcamp tym razem zawita do Torunia.

travelcampTravelCamp od ponad dwóch lat przyciąga hotelarzy, travel managerów, start-upy, blogerów. Uczestnicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu, rozmawiają o nowych trendach w e-turystyce, poszukują inspiracji i partnerów biznesowych.

W Toruniu eksperci będą rozmawiać m.in. o ekosystemie turystycznym Google, rozwiązaniach mobilnych, kampaniach mailingowych i marketingu zintegrowanym w branży turystycznej. Nie zabraknie też informacji o nowych trendach w turystyce online oraz konkursów z nagrodami.

Gościem specjalnym toruńskiej edycji TC będzie Anna Alboth, autorka anglojęzycznego bloga TheFamilywithoutBorders.com, który został uznany przez polski National Geographic Traveler za najlepszy blog podróżniczy 2011 roku. Nowością tej edycji będzie specjalny workshop adresowany do hotelarzy z województwa kujawsko-pomorskiego.

Udział w TravelCampie jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału najpóźniej 48 godzin przed spotkaniem. Jedenasta edycja spotkania zostanie zorganizowana 14 marca w klubie Barani Łeb w Toruniu. Sponsorem strategicznym eventu jest firma HRS. Patronat nad imprezą objęła Polska Izba Turystyki.

Nasza Redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry