Travelplanet z Kaczmarski Inkasso

„Skorzystaj z usług Kaczmarski Inkasso i odpocznij od długów z TRAVELPLANET.pl”- pod tym hasłem rozpoczęła się nowa akcja promocyjna zorganizowana przez Kaczmarski Inkasso oraz portal turystyczny TRAVELPLANET.pl.

Każdy kto skorzysta z PAKIETU WAKACYJNEGO PARTNER otrzyma od Kaczmarski Inkasso kupon TRAVELPLANET.pl uprawniający do wyjazdu na wakacje z najlepszymi biurami podróży w Polsce.

Kaczmarski Inkasso wraz z TRAVELPLANET.pl zapewniają połączenie pożytecznego z przyjemnym – redukcję kosztów firmy poprzez zewnętrzną obsługę wierzytelności oraz wyjazd na zasłużone wakacje. Akcja promocyjna potrwa od 1 lipca do 30 września.

Kaczmarski Inkasso już od 10 lat czuwa nad rzetelnym i terminowym wypełnianiem zobowiązań płatniczych. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło firmie Kaczmarski Inkasso na stworzenie nowoczesnych metod zarządzania ryzykiem poprzez wykorzystanie interaktywnego rejestru Długów Kaczmarski.pl, ogólnopolskiej struktury i osiągnięcie pozycji największej firmy inkaso w Polsce.
Głównym przedmiotem działalności Kaczmarski Inkasso jest:
– dochodzenie roszczeń finansowych dla przedsiębiorców,
– obrót wierzytelnościami,
– prowadzenie interaktywnej bazy niesolidnych kontrahentów.
Kaczmarski Inkasso oddaje do dyspozycji swoich Klientów nowoczesne narzędzia, umożliwiające bezpieczne zarządzanie sowim portfelem wierzytelności.

http://www.travelplanet.pl
http://www.kaczmarski.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry