Trendz.pl rozpoczął współpracę z Cormedia

Serwis o trendach i nowoczesnym stylu życia Trendz.pl rozpoczął współpracę z domem mediowym Cormedia. Trendz.pl będzie istotnym serwisem tworzonej przez Cormedia kolejnej sieci tematycznej STYLonline.

Trendz.pl to serwis o trendach i nowoczesnym stylu życia, skierowany głównie do ludzi młodych i aktywnych. Portal podzielony jest część informacyjną, społecznościową i telewizyjną Trendz TV. Od początku istnienia, czyli od 2007 roku, Trendz.pl konsekwentnie buduje swoją pozycję wśród serwisów o podobnym charakterze. Według badania Megapanel strony Trendz.pl odwiedza miesięcznie blisko 110 000 użytkowników (real users, styczniowe badanie Megapanel).

Trendz.pl trafia do ludzi aktywnych o konsumpcyjnym podejściu do życia, ludzi nowoczesnych, mieszkańców wielkich miast. To bardzo atrakcyjna grupa dla reklamodawców, grupa o dużej sile nabywczej. Trendz.pl będzie jedną z istotniejszych witryn w budowanej przez nas sieci tematycznej STYLonline. – mówi Karol Kowalski, dyrektor strategiczny Cormedia.

Oprócz standardowych form reklamy internetowej Trendz.pl oferuje artykuły reklamowe, relacje TV i działania w obrębie społeczności użytkowników, które kreują trend na promowaną markę.

www.trendz.pl
www.cormedia.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry