Trójwymiarowe gry na Gadu-Gadu

Gadu-Gadu S.A. kupiło dzisiaj prawa do nowoczesnej technologii gier on-line – oprogramowanie pozwala na prowadzenie kilku gier w czasie rzeczywistym pomiędzy użytkownikami komunikatora.
Gadu-Gadu S.A. kupiło prawa do oprogramowania o nazwie Frajdek, które pozwala na prowadzenie kilku gier w czasie rzeczywistym pomiędzy użytkownikami komunikatora (szachy, warcaby, bilard, gra w karty; kolejne gry są w przygotowaniu). Gry oparte są na nowoczesnej technologii, dzięki której posiadają one trójwymiarowy, naturalny wygląd – projekt jest na razie w fazie testowej. Gry, które powstaną w wyniku zakupu technologii przez Gadu-Gadu S.A., będą zintegrowane z usługami sieci Gadu-Gadu, w tym m.in. z komunikatorem GG oraz serwisami WWW.

Celem jest wprowadzenie szerokiej oferty gier interaktywnych, które będą w łatwy sposób dostępne dla wielomilionowej społeczności użytkowników Gadu-Gadu. Zespół osób tworzących gry będzie pracował w ramach GG Team i dołączy do pozostałych projektów włączonych w ostatnim czasie do Gadu-Gadu: Nauka.pl, Blip.pl, Fora.pl.

– Rynek gier interaktywnych to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów e-gospodarki, również z uwagi na rosnącą liczbę telefonów komórkowych i aplikacji mobilnych, dlatego obok projektów telekomunikacyjnych przywiązujemy dużą wagę również do sfery rozrywki – mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu Gadu-Gadu S.A. – Zaoferujemy użytkownikom Gadu-Gadu wiele zabawy interaktywnej, która w wolnych chwilach będzie uzupełnieniem codziennej komunikacji.

www.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top