Trzy serwisy Polskapresse stronami roku 2009

Trzy serwisy Polskapresse Polskatimes.pl, Wiadomości24.pl i Sklepy.gratka.pl zostały uznane za strony roku 2009 w prestiżowym konkursie na najlepsze strony w polskim Internecie – Webstarfestival 2009. Polskapresse znalazła się wśród 5 największych zwycięzców Webstarfestival ostatnich 5 lat, zdobywając w sumie 6 statuetek.

Akademia Webstara przyznała serwisowi Polskatimes.pl tytuł strona roku 2009 w kategorii Wiadomości i Media, a serwisowi Wiadomości24.pl tytuł strona roku 2009 w kategorii Społeczność. Ponadto internauci za najlepszy Sklep internetowy 2009 roku uznali nasz nowoutworzony pasaż handlowy Sklepy.gratka.pl. Platforma Sklepy.gratka.pl zyskała uznanie także w oczach Akademii Webstar otrzymując II wyróżnienie w kategorii Sklep internetowy. Polskapresse znalazła się wśród 5 największych zwycięzców Webstarfestival ostatnich 5 lat, zdobywając w sumie 6 statuetek.

To już druga w tym roku nagroda dla serwisów internetowych Polskapresse. W październiku br. magazyn branżowy “Media i Marketing Polska” przyznał serwisom Polskapresse tytuł Projekt Online Roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry