Twój Trener.pl

Powstał Trener.pl – pierwszy profesjonalny serwis, oferujący mężczyznom usługi pomagające zbudować wymarzoną sylwetkę z pomocą ćwiczeń fizycznych. Jego autorem jest poznańska agencja Symetria, autor projektów Sympatia.pl i Vitalia.pl.

Trener.pl umożliwia internautom korzystanie z profesjonalnych planów treningowych, stworzonych przez specjalistów z AWF oraz IT z Symetrii. Oferowane są wraz z pełnym internetowym wsparciem zawodowych trenerów. Użytkownikom udostępnianych jest wiele bezpłatnych narzędzi, takich jak analiza siły i muskulatury, dzienniki treningowe, baza artykułów specjalistycznych oraz fora dyskusyjne.

System generujący plany treningowe to zaawansowana technologicznie baza danych zawierająca ponad 300 ćwiczeń, zobrazowanych animacjami flash, dokładnymi opisami wykonania oraz wskazówkami trenerów.

Autorski algorytm dobiera ćwiczenia zgodnie z wymogami i możliwościami użytkowników. Każdy korzystający z Trener.pl może określić swój stopień zaawansowania oraz dostępne przyrządy. Pozwala to wykorzystywać plany treningowe zarówno w profesjonalnym klubie jak i niewielkiej domowej siłowni. Po otrzymaniu planu użytkownik może go we własnym zakresie modyfikować, wymieniając ćwiczenia czy dodając uprawiane we własnym zakresie sporty. Dostęp do tej części serwisu opiera się na niewielkiej opłacie. Miesięczny plan treningowy wraz z nielimitowanym kontaktem z trenerem zatrudnionym w Symetrii kosztuje od 6 do 9 zł za tydzień, w zależności od wybranego planu abonamentowego.

Dzienniki treningowe — jedne z najbardziej rozbudowanych w polskiej Sieci – gromadzą wiele informacji o ćwiczących, m.in. wymiary poszczególnych części ciała, obwody mięśni czy zmiany wagi. Przechowywane są  także dane historyczne na temat wykonywanych przez użytkowników testów siły. Korzystający z serwisu regularnie dokonują pomiarów, których wyniki są zapisywane w dziennikach i prezentowane na stronach WWW w postaci wykresów. Wbudowany system rankingów pokazuje na stronach Trenera rekordzistów w danych kategoriach oraz umożliwia szybkie dotarcie do osób o podobnych wynikach i zainteresowaniach.

Trener.pl to także model człowieka 3D – rozwiązane unikalne na polską, jak i europejską skalę. Symetria jest w posiadaniu technologii, pozwalającej “zbudować” online swoją sylwetkę z uwidocznionymi wszystkimi istotnymi grupami mięśni. Wirtualnego awatara tworzy się podając tylko kilka niezbędnych danych: wzrost, wagę i obwody najważniejszych mięśni. Model 3D służy do obrazowania zmian w budowie swojego ciała, jakie osiąga się dzięki ćwiczeniom wykonywanym pod kontrolą serwisu. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi uzyskano bardzo dużą dokładność odwzorowania detali.

Po sukcesie serwisu dietetycznego Vitalia.pl, który w skali miesiąca odwiedza już ponad 500 000 użytkowników zdecydowaliśmy się stworzyć “siostrzany” projekt także zajmujący się szeroko pojętą tematyką wellness a skierowany do mężczyzn – mówi Wojciech Wrzaskała, dyrektor generalny agencji Symetria – Wykonane przez nas badania wskazały, że istnieje luka na polskim rynku w zakresie profesjonalnej usługi skierowanej do mężczyzn, chcących zadbać o swój wygląd i sylwetkę. Po ponad roku prac nad serwisem możemy zaproponować narzędzie o niespotykanej w Polsce funkcjonalności. Już w pierwszym miesiącu działalności odwiedziło go kilka tysięcy mężczyzn.

www.trener.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry