Tydzień Branży Farmaceutycznej w pracuj.pl

Opublikowano: 13 listopada 2003. Kategoria: Rynek.

Czternaście firm farmaceutycznych weźmie udział w rozpoczynającym się 17 listopada Tygodniu Branży Farmaceutycznej, który odbędzie się na stronach wortalu o pracy, karierze i edukacji – Pracuj.pl.

Tydzień Branży Farmaceutycznej to propozycja dla wszystkich osób, które myślą o pracy i karierze w firmach zajmujących się produkcją lub sprzedażą leków. Portal Pracuj.pl organizuje już kolejny – po tygodniach konsultingowym i telekomunikacyjnym – tydzień branżowy.

Przez pięć dni na stronach pracuj.pl zamieszczane będą cenne informacje na temat tego sektora, a na pytania internautów odpowiadać będą – podczas czatów – przedstawiciele czternastu firm farmaceutycznych: GlaxoSmithKline, Roche, Sanofi-Synthelabo, Polpharma, Eli Lilly, Pliva Kraków, Adamem, MDM, Jelfa, Wyeth, Novo Nordisk, Aventis Pharma, Egis i Torfarm.

Tydzień Branży Farmaceutycznej to okazja do dogłębnego poznania specyfiki pracy przedstawicieli medycznych, pracowników naukowych i farmaceutów w firmach działających w Polsce.

Organizatorzy wydarzenia stworzyli możliwość wcześniejszego zadawania pytań przedstawicielom firm farmaceutycznych i wysyłania propozycji tematów, które będą poruszane na czatach.

Sylwester KozakTydzień Branży Farmaceutycznej w pracuj.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.