Tydzień Internetu w Gazecie Prawnej

Opublikowano: 20 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Gazeta Prawna przygotowała tematyczny cykl publikacji pod nazwą „Tydzień Internetu”. Projekt poświęcony jest kwestii Internetu jako źródła informacji dla osób poszukujących rzetelnej wiedzy z dziedziny gospodarczo-prawnej. Materiały będą ukazywały się na łamach dziennika i na witrynie www.gazetaprawna.pl od poniedziałku 20 listopada.
W poniedziałek, 20 listopada, na łamach Gazety Prawnej ukaże się artykuł na temat  witryny www.gazetaprawna.pl w kontekście polskich i światowych trendów w rozwoju Internetu – źródła fachowej wiedzy dla profesjonalistów obsługujących biznes. We wtorek, 21 listopada zostanie zaprezentowany wywiad z Dorotą Mandes, redaktor prowadzącą witrynę www.gazetaprawna.pl. We środę, 22 listopada Gazeta Prawna omówi temat sprzedaży kontentu profesjonalnego w polskim Internecie. Czwartek, 23 listopada będzie dniem debaty, do której redakcja Gazety Prawnej zaprosiła szefów e-wydań polskich mediów opiniotwórczych – gazet codziennych, tygodników opinii, magazynów poświęconych mediom oraz znawców Internetu. Tematem debaty będzie: „Przyszłość prasy w dobie mediów elektronicznych czyli jak wydawcy radzą sobie w Internecie?”. Relacja z debaty będzie na bieżąco dostępna w sieci na www.gazetaprawna.pl, a na łamach tradycyjnego wydania Gazety Prawnej ukaże się w poniedziałek, 27 listopada. W ostatni dzień Tygodnia Internetu odbędzie się konkurs dla czytelników i internautów korzystających z elektronicznego wydania Gazety Prawnej.

Tydzień Internetu w Gazecie Prawnej związany jest z obchodami 4 rocznicy uruchomienia pełnego wydania Gazety Prawnej w Internecie.

www.gazetaprawna.pl

Hanna LaskowskaTydzień Internetu w Gazecie Prawnej

Podziel się!

O autorze

hania