Tymbarkowe k@psle w sieci

Opublikowano: 14 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

7 kwietnia pojawił się w sieci nowy, lifestylowy serwis adresowany do wszystkich miłośników Tymbarku. Współautorem zwariowanych pomysłów na stronie tymbark.com.pl jest agencja HYPERmedia.

Na stronach nowego serwisu Tymbarku internauci znajdą wszystko, oprócz nudy. Zrezygnowano ze standardowych opisów produktowych, a za ciekawym layoutem strony kryją się równie zwariowane pomysły. Wszyscy miłośnicy marki Tymbark, którzy zarejestrują się w serwisie, będą mieli dostęp do wszelkich atrakcji proponowanych na zielonych stronach. Za swoją aktywność w sieci będą nagradzani kolejnymi wirtualnymi kapselkami. A dla tych, którzy zdobędą ich maksymalną ilość – czyli pięć kapsli – Tymbark przewidział atrakcyjne nagrody.

Dla internautów została przygotowana specjalna gra pt. „Kapsel Tour „. Tutaj jeden lub kilku graczy ma za zadanie, przy jak najmniejszej ilości „pstryknięć”, przepchnąć kapsle po torze od startu do mety. Na tymbarkowych klubowiczów czekają także zabawy z konkursami.

http://www.tymbark.com.pl

Sylwester KozakTymbarkowe k@psle w sieci

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.