Tysiąc sprzedanych e-book'ów w ZłoteMyśli.pl

Opublikowano: 5 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od początku działalności ZłoteMyśli.pl sprzedano ponad tysiąc publikacji. Największą popularnością wśród kupujących cieszy się publikacja „Stań się postrachem bukmacherów”. – Sprzedaliśmy ją już w ponad 200 egzemplarzach – mówi Mateusz Chłodnicki, szef ZloteMysli.pl.

Równie dużym zainteresowaniem cieszy się seria wydawnicza poświęcona giełdom walutowym Forex. Zdaniem Chłodnickiego sukces tych publikacji tkwi w tym, że po pierwsze są zredagowane na wyjątkowo wysokim poziomie merytorycznym i po drugie – brak na rynku publikacji na podobne tematy. A ponadto, ludzie zawsze bardziej interesują się informacją, która może przynieść im wymierne, najlepiej finansowe korzyści.

ZłoteMysli.pl obsłużyły jak dotychczas nieco ponad tysiąc zamówień. – To z jednej strony mało, ale biorąc pod uwagę, że rynek elektronicznych publikacji typu e-book dopiero się u nas rozwija, można śmiało powiedzieć, że to bardzo dużo – uważa Chłodnicki.

http://www.zlotemysli.pl

Sylwester KozakTysiąc sprzedanych e-book'ów w ZłoteMyśli.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.