Ubezpiecz się od fiskusa

Serwis PIT.pl przy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Allianz zaoferował swoim użytkownikom nowatorskie ubezpieczenie od kosztów obsługi sporów podatkowych.

O tym, że polskie prawo podatkowe nie jest doskonałe i stabilne, nie trzeba nikogo przekonywać. Częste są również przykłady błędnych interpretacji przepisów przez urzędników skarbowych. Ubezpieczenie nie jest alternatywą śledzenia częstych zmian w przepisach, ale w przypadku ewentualnych sporów z organami skarbowymi może stanowić silny argument w rękach podatnika. Urząd skarbowy wnikliwiej rozważy jego sprawę, mając na uwadze fakt że ubezpieczony podatnik będzie z pewnością dochodził swoich praw. Nie bez znaczenia będzie przy tym fakt, że partnerem w zakresie realizacji ubezpieczenia jest Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o., który gwarantuje profesjonalną obsługę ubezpieczonego w zakresie przedmiotu ubezpieczenia.

Zakres ubezpieczenia obejmuje organizowanie pomocy prawnej, przygotowanie dokumentacji, reprezentację przed organami kontroli skarbowej, a także zwrot kosztów poniesionych przez profesjonalnego pełnomocnika.

Propozycja ubezpieczenia skierowana jest do osób prawnych, członków zarządów spółek kapitałowych, ale także dla osób fizycznych. Składka roczna jest tak skalkulowana by ubezpieczenie było dostępne dla szerokiego grona podatników. Pełna ochrona przed fiskusem to wydatek rzędu 80 groszy dziennie, najniższa składka wynosi bowiem 300 pln rocznie.

http://www.PIT.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry