Ubezpieczenia T.U. Allianz w mojeauto.pl

Opublikowano: 20 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz, podpisało długoterminową umowę o współpracy z firmą Internet Service S.A., operatorem serwisu mojeauto.pl, dotyczącą obecności w podserwisie motofinanse. Jest to kontynuacja wcześniejszej współpracy obu firm.

Zainteresowani mogą na stronach serwisu wyliczyć w prosty sposób składkę za ubezpieczenie OC i AC, uzyskać informacje o pakietach dealerskich, najbliższych placówkach Allianz, aktualnych promocjach, a także znaleźć inne przydatne informacje, dotyczące bezpieczeństwa w podróży. Istnieje też możliwość wysłania zapytania ofertowego, co zaowocuje spotkaniem z przedstawicielem firmy Allianz.
Nowością jest ubezpieczenie Car Assistance, oferowane przez Allianz bezpłatnie do polisy Autocasco. Car Assistance gwarantuje kierowcy pomoc w wielu kłopotliwych sytuacjach na drodze, takich jak kradzież czy awaria samochodu, uszkodzenie lub zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz auta, brak paliwa czy awaria ogumienia, także w czasie podróży zagranicznych. W takim wypadku wystarczy zadzwonić do centrum operacyjnego Allianz, a odpowiednie służby pomogą rozwiązać problem.

Kalkulatory składek ubezpieczeniowych Allianz są dostępne także z poziomu wyszukiwarki aut używanych (gruntownie ostatnio przebudowanej) i aut nowych.

http://www.allianz.mojeauto.pl

Sylwester KozakUbezpieczenia T.U. Allianz w mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.