Ubezpieczenia w mBanku

Opublikowano: 3 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce wraz z Towarzystwem Ubezpieczeń Generali SA umożliwia zakup ubezpieczenia majątkowego i NNW przez Internet. Niewątpliwą zaletą oferowanego produktu jest jego konkurencyjna cena, prosta konstrukcja, przejrzystość oraz łatwa forma zawarcia umowy, pozbawiona zbędnych formalności.

Ubezpieczenie mieszkaniowe, które wyróżnia korzystna cena, minimum formalności i wygodny dostęp z każdego miejsca i o każdej porze, zapewnia Klientom komfort, oszczędność kosztów i poczucie bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie skierowane jest do Klientów mBanku i obejmuje ubezpieczenie mieszkania, domu, murów domu w trakcie budowy oraz NNW. Osoby ubezpieczające mieszkanie lub dom mogą również ubezpieczyć siebie i członków rodziny od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie NNW obowiązujące na całym świecie i zapewnia ochronę przez 24 godziny na dobę.

Klient po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i wybraniu rodzaju polisy może sam ustalić jego parametry – sumę ubezpieczenia, warianty ubezpieczenia, a system wyliczy wysokość składki.
W ciągu 48 godzin od momentu zawarcia umowy, Klientowi zostaje wysłana polisa w formie papierowej, a ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następnego po opłaceniu składki.

http://www.mbank.com.pl/oferta/ubezpieczenia/

Sylwester KozakUbezpieczenia w mBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.