Udany rok dla F-Secure

F-Secure, spółka giełdowa z dziedziny ochrony antywirusowej i zapobiegania włamaniom, przedstawiła wyniki finansowe za ubiegły rok.

Dochód firmy w 2006 wzrósł o 31% do poziomu 80.7 mln euro. Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 13.7 mln euro, co oznacza wzrost o 17%.

F-Secure zajmuje silną pozycję pośród firm oferujących usługę typu Security as a service za pośrednictwem dostawców Internetu, z  34% udziałów w rynku europejskim oraz 10% w rynku północnoamerykańskim. Korporacja stale współpracuje z 136 dostawcami usług internetowych w 34 krajach.

Firma stale współpracuje z Nokią oraz innymi kluczowymi producentami telefonów komórkowych. Oferowane przez nią rozwiązanie F-Secure Mobile Anti-Virus było pierwszym na rynku programem ochronnym przeznaczonym dla platformy S60 3rd Edition.

„Za nasz sukces uważamy stały wzrost dochodów oraz osiągnięcie zysku zgodnego z przewidywaniami. Cieszy nas również wiodąca pozycja na rynku producentów zabezpieczeń dla dostawców Internetu. W 2007 roku zamierzamy nadal utrzymywać tempo wzrostu przewyższające średnią rynkową” – powiedział Kimmo Alkio, CEO i Prezydent F-Secure Corporation.

www.f-secure.pl

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry