Umieść video z plejada.pl na swojej stronie

Plejada.pl, informacyjno-rozrywkowy wortal o show-biznesie wprowadził nową funkcjonalność. Dzięki niej internauci zainteresowani rozrywką w sieci, mogą umieszczać materiały wideo pochodzące z serwisu na ich prywatnych witrynach. To unikalne i nadal rzadko spotykane na polskim rynku rozwiązanie, twórcy Plejady wdrożyli w niespełna 3 miesiące od startu serwisu.
Materiały wideo dostępne w Plejadzie zostały wzbogacone o funkcję EMBED, która umożliwia użytkownikom zamieszczanie materiałów z serwisu bezpośrednio na prowadzonych przez siebie witrynach internetowych i blogach. Warto podkreślić, że publikacja materiału pochodzącego z Plejada.pl w innym, zewnętrznym serwisie nie powoduje utraty jego jakości. Co więcej, użytkownik ma do wyboru wielkość odtwarzania embedowanych filmów wideo.

„Do tej pory zgromadziliśmy ponad 700 materiałów wideo, opisujących to, co w ciągu minionych tygodni działo się w show-biznesie”. – mówi Tomasz Plata, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów Multimedialnych TVN. „Wierząc w najwyższą jakość tych materiałów i ich atrakcyjność, zdecydowaną większością z nich chcemy podzielić się z internautami”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top