Umowa pomiędzy Pro-Creation i RedDot Solutions

Opublikowano: 29 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja interaktywna Pro-Creation wzbogaciła swoją ofertę o systemy publikacji i zarządzania zawartością firmy RedDot Solutions. Partnerstwo obejmowało będzie prowadzenie przez Pro-Creation działań sprzedażowych i marketingowych jak również świadczenie usług wdrożeniowych rozwiązań RedDot.

Bartosz Michałowski: „Nawiązanie współpracy z uznaną na rynku firmą RedDot Solutions jest kolejnym krokiem Pro-Creation w procesie wzmacniania kompetencji agencji w obszarze technologii internetowych i intranetowych. Widzimy, że systemy firmy RedDot w pełni pokryją potrzeby naszych Klientów, szczególnie tych, dla których duże znaczenie ma marka producenta oraz międzynarodowe referencje. Szerokie zastosowanie produktów firmy RedDot Solutions znacząco wzmacnia możliwości i potencjał Pro-Creation, a to gwarantuje długotrwałą i owocną współpracę.”

http://www.pro-creation.pl
http://www.reddot.pl

Sylwester KozakUmowa pomiędzy Pro-Creation i RedDot Solutions

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.