Urodziny całoroczne: 10 lat OPENKontakt.com

W tym roku swoje 10-lecie świętuje OPENKontakt.com. W związku z tym serwis szykuje liczne urodzinowe konkursy z nagrodami.

Giełda Biznes Ofert powstała w 1999 roku i od początku działania nie zmienia swojego podstawowego celu, którym jest pomoc firmom w poszerzaniu kontaktów biznesowych i rynków zbytu – zarówno w kraju, jak i za granicą.
Dziś ma już ponad 7,2 miliona ofert i ponad 500 tys. użytkowników. Tylko w ubiegłym roku pojawiło się na niej ponad 2 mln ofert, głównie z Polski, Niemiec, krajów rosyjskojęzycznych i Stanów Zjednoczonych. Codziennie dochodzi ponad 6 tysięcy nowych ofert.

W związku ze swoim 10-leciem portal zapowiada liczne konkursy. Nagrodami w nich będą produkty, usługi oraz kupony rabatowe. Jubileusz będzie świętowany do końca roku. Lista sponsorów jeszcze nie jest zamknięta. Jak dowiedzieliśmy się w biurze OPENKontakt.com, w zamian za przekazane nagrody firmy będą miały na konkursowych stronach wyeksponowane logo, informację o przedsiębiorstwie i własnej ofercie – oraz otrzymają wielokrotne mailingi do użytkowników. Część nagród Giełda chce przeznaczyć na konkursy organizowane na nowym portalu społecznościowym Biznes-Klasa.pl.

– Dla nas jest to kolejna dobra okazja do pokazania się. Ale jest to też świetny sposób promocji dla firm, które chciałyby zostać sponsorami w naszych konkursach. Bardzo duży zasięg naszej giełdy daje im gwarancję, że na zostaniu sponsorem mogą tylko zyskać –  mówi Bartłomiej Niewiński, właściciel giełdy OPENKontakt.com.

OPENKontakt.com

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry