Urodziny całoroczne: 10 lat OPENKontakt.com

Opublikowano: 28 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W tym roku swoje 10-lecie świętuje OPENKontakt.com. W związku z tym serwis szykuje liczne urodzinowe konkursy z nagrodami.

Giełda Biznes Ofert powstała w 1999 roku i od początku działania nie zmienia swojego podstawowego celu, którym jest pomoc firmom w poszerzaniu kontaktów biznesowych i rynków zbytu – zarówno w kraju, jak i za granicą.
Dziś ma już ponad 7,2 miliona ofert i ponad 500 tys. użytkowników. Tylko w ubiegłym roku pojawiło się na niej ponad 2 mln ofert, głównie z Polski, Niemiec, krajów rosyjskojęzycznych i Stanów Zjednoczonych. Codziennie dochodzi ponad 6 tysięcy nowych ofert.

W związku ze swoim 10-leciem portal zapowiada liczne konkursy. Nagrodami w nich będą produkty, usługi oraz kupony rabatowe. Jubileusz będzie świętowany do końca roku. Lista sponsorów jeszcze nie jest zamknięta. Jak dowiedzieliśmy się w biurze OPENKontakt.com, w zamian za przekazane nagrody firmy będą miały na konkursowych stronach wyeksponowane logo, informację o przedsiębiorstwie i własnej ofercie – oraz otrzymają wielokrotne mailingi do użytkowników. Część nagród Giełda chce przeznaczyć na konkursy organizowane na nowym portalu społecznościowym Biznes-Klasa.pl.

– Dla nas jest to kolejna dobra okazja do pokazania się. Ale jest to też świetny sposób promocji dla firm, które chciałyby zostać sponsorami w naszych konkursach. Bardzo duży zasięg naszej giełdy daje im gwarancję, że na zostaniu sponsorem mogą tylko zyskać –  mówi Bartłomiej Niewiński, właściciel giełdy OPENKontakt.com.

OPENKontakt.com

Hanna LaskowskaUrodziny całoroczne: 10 lat OPENKontakt.com

Podziel się!

O autorze

hania