Urządzenia VoIP prawie za freeco

FreecoNet rozpoczął dopłacanie do sprzętu VoIP. Bramkę czy router VoIP firm DrayTek lub Linksys, skonfigurowanych do działania we FreecoNet, można mieć nawet za symboliczną złotówkę.

Zasady promocji są bardzo proste. Najpierw trzeba doładować swoje konto we FreecoNet za min. 100 zł. Połowa kwoty doładowania to wielkość rabatu przy zakupie sprzętu VoIP w sklepie 4IP.pl (www.4ip.pl). Następny krok to wybór urządzenia objętego promocją spośród dwóch producentów VoIP, z którymi obecnie współpracuje FreecoNet. Linksys oferuje modele – PAP2T, SPA2102, SPA3102, WRTP54G, natomiast DrayTek – Vigor 2100V i 2700VG.

Doładowując konto FreecoNet kwotą 100 zł, bramkę Linksys PAP2T-EU można kupić już za 139 zł brutto. Za symboliczną złotówkę kupimy to urządzenie przy doładowaniu konta we FreecoNet za co najmniej 396 zł. Urządzenia VoIP objęte promocją skonfigurowane są już do działania we FreecoNet.

„Oferta tanich urządzeń VoIP skonfigurowanych do działania w sieci FreecoNet to przykład tego, że usługodawcy VoIP podążają już śladem operatorów komórkowych i zaczynają dopłacać do oferowanego przez siebie sprzętu. Gotowe do działania zestawy FreecoNet dostępne są na razie tylko w sklepie internetowym 4IP.pl, ale wkrótce promocyjne zestawy pojawią się też w innych sklepach. Jesteśmy przekonani, że ta strategia przełoży się na jeszcze większą popularyzację telefonii VoIP wśród Polaków” – mówi Jan Wyrwiński, kierownik projektu FreecoNet.

Użytkownicy FreecoNet mogą za darmo rozmawiać ze wszystkimi, którzy zarejestrowali na tej platformie swoje numery – nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Użytkownikiem FreecoNet może zostać każdy, kto dysponuje stałym dostępem do Internetu.

www.freeconet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top