Usługa roku – Buddyway.pl

Blue Media otrzymała wyróżnienie w konkursie – Złote Anteny Świata Telekomunikacji 2009, w kategorii – Usługa roku – za autorskie rozwiązanie Buddyway.pl.

Uroczystość rozdania nagród i wyróżnień jedenastej edycji konkursu odbyła się 19 marca 2009 roku, podczas wielkiej gali w hotelu Radisson.

Wyróżniona aplikacja Byddyway jest rozwiązaniem umożliwiającym na bieżąco tworzenie pamiętnika z wycieczki, ubarwionego notatkami i zdjęciami z każdego ciekawego miejsca oraz przesyłanie ich swoim znajomym. Aplikacja, która jest dostępna na telefonach obsługujących Java lub z systemem Symbian, Windows Mobile lub BlackBerry pozwala na rejestrowanie przebytej trasy, jej długości i czasu trwania, średniej i maksymalnej prędkość na trasie oraz sporządzenie wykresów prędkości i wysokości npm.

Dla każdej wycieczki można stworzyć własną stronę WWW. Buddyway to sposób na gromadzenie wszystkich ciekawostek i tworzenie kroniki z każdej podróży. Wszystkie informacje zapisywane są na mapie, wraz z notatkami z kolejnych etapów i odwiedzonych miejsc. Całość może zostać zgrana na płytę i w dowolnej chwili odtworzona. Aplikacja jest darmowa. Skorzystanie z niej wymaga tylko rejestracji w serwisie Buddyway.
Buddyway.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top