Usługi Voice over IP w INTERIA.PL

20 grudnia 2001 INTERIA.PL S.A. zawarła wyłączną umowę z Rozgadana Sp. z o.o. Umowa ma na celu umożliwienie, poprzez portal INTERIA.PL, zakupu dostępu do świadczonych przez Rozgadana usług telefonii internetowej. Podpisanie umowy jest kolejnym etapem realizacji przez INTERIA.PL strategii dywersyfikacji źródeł przychodów.

Usługa Telepin spółki Rozgadana wykorzystuje technologię Voice over IP i umożliwia prowadzenie znacznie tańszych rozmów telefonicznych: międzynarodowych, międzymiastowych i do sieci telefonii komórkowych.
Głos dzwoniącego do lokalnego centrum przekładany jest na pakiety internetowe i poprzez globalną sieć transmitowany do drugiego rozmówcy. Oszczędności dokonujące się dzięki realizacji usług poprzez Internet sięgają nawet kilkudziesięciu procent.

Usługa telefonii internetowej świadczona przez Rozgadana nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych urządzeń, konieczny jest jedynie dostęp do aparatu telefonicznego z wybieraniem tonowym. W portalu INTERIA.PL możliwe będzie dokonanie zakupu
online
i natychmiastowe otrzymanie odpowiednich kodów dostępu, pozwalających na wykonywanie połączeń wykorzystujących
telefonię VoIP. Kody te, które obecnie można nabyć na kartach telepin, dostarczane będą kupującym poprzez Internet.
Dedykowany temu przedsięwzięciu serwis zostanie uruchomiony w najbliższym czasie pod adresem http://www.telepin.interia.pl/.

http://www.telepin.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top