Użytkownicy dysków Samsung odzyskują dane i gwarancję

Opublikowano: 7 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma MBM Ontrack zawarła porozumienie z Samsung Electronics, na mocy którego użytkownicy dysków Samsung nie utracą gwarancji w wyniku odzyskiwania danych w laboratorium MBM Ontrack.

Samsung Electronics jest drugim w Polsce pod względem sprzedaży dostawcą dysków twardych (18 proc. udział w rynku w 2002 roku). Właściciele dysków koreańskiej firmy, którzy będą chcieli odzyskać dane utracone wskutek awarii nośników, zaoszczędzą na kupnie nowych dysków.

– Cieszę się, że Samsung Electronics zdecydował się podpisać porozumienie. Niewątpliwie jest to dowód troski o dobro wielu użytkowników komputerów w Polsce. Dyski naszego koreańskiego partnera mają najdłuższą w swojej klasie, bo aż trzyletnią gwarancję. Oznacza to, że obecnie użytkownicy nośników Samsunga najdłużej będą mogli odzyskiwać dane bez utraty gwarancji na dyski co jest dla nich po prostu opłacalne. Głęboko wierzę, że zawarte porozumienie jest początkiem naszej długiej i udanej współpracy – powiedział Jarosław Kubica, dyrektor ds. rozwoju MBM Ontrack.

– Zawarte porozumienie jest dowodem na zmieniające się standardy obsługi klientów. Do niedawna firmy we własnym zakresie dbały o satysfakcję klientów. Dziś to za mało. Najlepsi zawierają porozumienia, takie jak to rozszerzające gwarancję na nasze nośniki, w celu zapewnienia nowej, w pełni kompleksowej opieki nad klientami. Cieszę się, że Samsung Electronics zalicza się do najlepszych – powiedział Radosław Repelewicz, IT Product Manager
w Samsung Electronics.

Umowa z Samsung Electronics jest trzecią, którą MBM Ontrack zawarł z producentem dysków twardych w Polsce. Pierwszą z nich, w czerwcu 2003 roku., była umowa z Maxtor – trzecim pod względem sprzedaży w 2002 roku (17 proc. udział w rynku) producentem dysków twardych w kraju. Po niej katowicka firma zawarła jeszcze umowę z IBM Hitachi. Dzięki zawartym porozumieniom już ponad 30 proc. użytkowników komputerów w Polsce zachowa gwarancję na dyski twarde, z których konieczne będzie odzyskanie danych.

http://www.mbm.com.pl

Sylwester KozakUżytkownicy dysków Samsung odzyskują dane i gwarancję

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.