Użytkownicy Filmwebu mają swojego Asystenta

Opublikowano: 3 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Filmweb udostępnia Twojego Asystenta. Dzięki nowej funkcji użytkownicy będą powiadamiani o interesujących ich treściach.

Twój Asystent to system wewnętrznych powiadomień Filmwebu, który korzysta z zasobów drugiej (po IMDb) na świecie bazy filmowej oraz z informacji ukazujących się w serwisie. Asystent ma wyszukiwać dla użytkownika materiały o jego ulubionych aktorach i wybranych przez niego filmach. Na bieżąco ma informować o premierach kinowych, materiałach wideo (np. zwiastunach), zdjęciach (np. plakaty), recenzjach czy wiadomościach.

Nowa funkcjonalność pozwala sprzęgnąć ze sobą zasoby bazy, treści redakcyjne i spersonalizowaną komunikację w ramach największej w Polsce społeczności miłośników kina – informuje redakcja serwisu.

Użytkownicy Filmwebu mają swojego Asystenta 1

W przyszłości Twój Asystent ma zostać wzbogacony o kolejne opcje, takie jak informowanie o filmach w telewizji, proponowanie filmów w guście użytkownika, znajdowanie ciekawych filmów oczekiwanych przez znajomych na Filmwebie czy wysyłanie zbiorczych powiadomień mailowych.

Dawid ZarazińskiUżytkownicy Filmwebu mają swojego Asystenta

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.