Użytkownicy Filmwebu mają swojego Asystenta

Filmweb udostępnia Twojego Asystenta. Dzięki nowej funkcji użytkownicy będą powiadamiani o interesujących ich treściach.

Twój Asystent to system wewnętrznych powiadomień Filmwebu, który korzysta z zasobów drugiej (po IMDb) na świecie bazy filmowej oraz z informacji ukazujących się w serwisie. Asystent ma wyszukiwać dla użytkownika materiały o jego ulubionych aktorach i wybranych przez niego filmach. Na bieżąco ma informować o premierach kinowych, materiałach wideo (np. zwiastunach), zdjęciach (np. plakaty), recenzjach czy wiadomościach.

Nowa funkcjonalność pozwala sprzęgnąć ze sobą zasoby bazy, treści redakcyjne i spersonalizowaną komunikację w ramach największej w Polsce społeczności miłośników kina – informuje redakcja serwisu.

Użytkownicy Filmwebu mają swojego Asystenta 1

W przyszłości Twój Asystent ma zostać wzbogacony o kolejne opcje, takie jak informowanie o filmach w telewizji, proponowanie filmów w guście użytkownika, znajdowanie ciekawych filmów oczekiwanych przez znajomych na Filmwebie czy wysyłanie zbiorczych powiadomień mailowych.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry