Użytkownicy Novell NetWare odzyskają utracone dane

Opublikowano: 19 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Na początku maja br. firmy MBM Ontrack i Novell Professional Services Poland podpisały umowę o współpracy partnerskiej. Na mocy jej ustaleń w ofercie firmy Novell znajdą się usługi odzyskiwania danych (ang. data recovery). Dzięki zawartemu porozumieniu użytkownicy serwerów NetWare zyskają szerszy niż dotychczas dostęp do usług data recovery.

Zawarte przez obie firmy porozumienie dotyczy wszystkich przypadków utraty danych zgłoszonych przez użytkowników oprogramowania firmy Novell. Najcięższe z nich trafią do jedynego w Polsce laboratorium odzyskiwania danych firmy MBM Ontrack. Pozostałe przypadki rozwiązywane będą przez specjalistów firmy Novell.

– W ramach podpisanej umowy zapewnimy specjalistom firmy Novell szkolenia. Na tym jednak nasza współpraca partnerska się nie skończy. Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem Ontrack Data Recovery for NetWare, które stanie się podstawowym narzędziem osób odpowiedzialnych za odzyskiwanie danych w Novell’u. Nasi partnerzy będą mogli również na bieżąco korzystać z doświadczenia pracowników naszego laboratorium – powiedział Jarosław Kubica, dyrektor ds. rozwoju MBM Ontrack.

http://www.mbm.com.pl
http://www.novell.pl

Sylwester KozakUżytkownicy Novell NetWare odzyskają utracone dane

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.