Użytkownicy sobie pokazują

Opisy graficzne, czyli małe obrazki, jakie możemy ustawić wyróżniając swój kontakt w komunikatorze u innych, zdobywają coraz większą popularność wśród użytkowników Gadu-Gadu. Opisy tekstowe, które widzą wszyscy znajomi na liście kontaktów, są powoli zastępowane graficznymi: obrazowo i kolorowo wyrażają emocje, nastrój.

To kolejna nowa forma interakcji pomiędzy użytkownikami, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Zamiast pisać, użytkownicy pokazują. Nierzadko rozmowę zastępuje opis – szybki rzut oka wystarczy, aby dowiedzieć się, w jakim nastroju jest nasz znajomy i co robi.

W ciągu miesiąca opis graficzny ustawiło już 50 tysięcy użytkowników GG. W odpowiedzi na takie zainteresowanie, Gadu-Gadu wprowadziło od dzisiaj możliwość ustawiania opisu graficznego na 18 dni (dotychczas 2 dni).

Wśród stale poszerzanej bazy opisów graficznych największą popularnością cieszy się obecnie specjalny opis graficzny „Król Popu”, ustawiany przez użytkowników jako hołd dla zmarłego Michaela Jacksona. Jest to opis bezpłatny. Do najpopularniejszych opisów – płatnych – należą też: Chwilowo zajmuję się życiem, Opis w remoncie, czy I’m Evil.

Opis graficzny znajomi użytkownika widzą na swoich listach kontaktów, jest on widoczny dla wszystkich dodanych znajomych. Internauci mogą przebierać spośród bogatego zbioru opisów w specjalnym serwisie www.gadudodatki.pl – można w nim znaleźć tysiące opisów, słownych i  graficznych  i wybrać za każdym razem inny, w zależności od nastroju.

Jak ustawić opis graficzny w Gadu-Gadu?

Aby w pełni korzystać ze wszystkich usług Gadu-Gadu i serwisu Gadudodatki.pl, należy zainstalować najnowszą bezpłatną wersję komunikatora Nowe Gadu-Gadu, która znajduje się na stronie  http://komunikator.gadu-gadu.pl

Teraz swój ulubiony opis graficzny można wykupić nie tylko na 2 dni, ale także na okresy: 7 i 18 dni (przy dłuższym okresie opis graficzny jest bardziej opłacalny). Nowe możliwości wprowadzono w odpowiedzi na potrzeby użytkowników. Opis można opłacić poprzez wysłanie SMS, a także – nowość – przez internetowe Konto Gadu-Gadu ( http://konto.gadu-gadu.pl).

Aktualny cennik opisów graficznych:

Użytkownicy sobie pokazują 1

Król Popu – hołd dla Michaela Jacksona (opis bezpłatny)

www.gadudodatki.pl/opisygraficzne

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry