vbeta.pl: To już pewne – Yahoo! wchodzi do Polski

Opublikowano: 4 listopada 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Jak podaje vbeta.pl, z  nieoficjalnych – ale podobno potwierdzonych przez pracownika Yahoo! – informacji wynika, że słynny amerykański portal jeszcze w tym roku uruchomi polską edycję.

Spekulacje na temat uruchomienia polskiej edycji Yahoo! pojawiają się w mediach od dawna. Tym razem to jednak coś więcej niż tylko plotki. Nasze źródło to osoba pracująca w biurze Yahoo! w Barcelonie, odpowiadająca za ekspansję na nowe rynki, m.in. w Europie Środkowej i Wschodniej. – piszą blogerzy z vBeta.pl

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem w Sieci ma pojawić się polska strona Yahoo.pl (obecnie domena ta przekierowuje do brytyjskiej wersji serwisu). Podobno trwają też rozmowy między Yahoo! a siecią reklamową ARBOmedia.
vbeta.pl: To już pewne - Yahoo! wchodzi do Polski 1
Witryna będzie najprawdopodobniej częścią sieci Yahoo! International – grupy lokalnych serwisów internetowych. Ostatnio ruszyła edycja rosyjska – uruchomienie polskiej byłoby logiczną kontynuacją ekspansji w Europie Środkowej i Wschodniej. Gdyby polska witryna była wzorowana na rosyjskiej, użytkownicy otrzymaliby nie tylko dostęp do treści, ale także do usług Yahoo!, takich jak na przykład poczta elektroniczna.

Hanna Laskowskavbeta.pl: To już pewne – Yahoo! wchodzi do Polski

Podziel się!

O autorze

hania