vbeta.pl: To już pewne – Yahoo! wchodzi do Polski

Jak podaje vbeta.pl, z  nieoficjalnych – ale podobno potwierdzonych przez pracownika Yahoo! – informacji wynika, że słynny amerykański portal jeszcze w tym roku uruchomi polską edycję.

Spekulacje na temat uruchomienia polskiej edycji Yahoo! pojawiają się w mediach od dawna. Tym razem to jednak coś więcej niż tylko plotki. Nasze źródło to osoba pracująca w biurze Yahoo! w Barcelonie, odpowiadająca za ekspansję na nowe rynki, m.in. w Europie Środkowej i Wschodniej. – piszą blogerzy z vBeta.pl

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem w Sieci ma pojawić się polska strona Yahoo.pl (obecnie domena ta przekierowuje do brytyjskiej wersji serwisu). Podobno trwają też rozmowy między Yahoo! a siecią reklamową ARBOmedia.
vbeta.pl: To już pewne - Yahoo! wchodzi do Polski 1
Witryna będzie najprawdopodobniej częścią sieci Yahoo! International – grupy lokalnych serwisów internetowych. Ostatnio ruszyła edycja rosyjska – uruchomienie polskiej byłoby logiczną kontynuacją ekspansji w Europie Środkowej i Wschodniej. Gdyby polska witryna była wzorowana na rosyjskiej, użytkownicy otrzymaliby nie tylko dostęp do treści, ale także do usług Yahoo!, takich jak na przykład poczta elektroniczna.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top