VCC Systems tworzy sieć partnerską

VCC Systems podpisał umowę partnerską z firmą Sprint Sp. z o.o., integratorem systemów teleinformatycznych. Dzięki podjętej współpracy, Sprint zaoferuje swoim klientom zaawansowane rozwiązania programowe i sprzętowe do organizacji wideokonferencji, które dostarczy i obejmie gwarancją VCC Systems.

W ofercie Sprint znajdą się dystrybuowane przez VCC Systems rozwiązania Emblaze-VCON. Firma ta jest jednym ze światowych liderów w rozwoju i wdrażaniu rozwiązań, które umożliwiają  prowadzenie zaawansowanych wideokonferencji, a także służą do tworzenia infrastruktury sieciowej i systemu zarządzania wideokonferencjami. Produkty Emblaze-VCON umożliwiają przekaz obrazu i dźwięku High Definition, prowadzenie konferencji wielopunktowych, współdzielenie danych, nagrywanie i streaming. Rozwiązania Emblaze VCON wyróżnia także cena, która z reguły jest niższa – przy tej samej lub nawet większej funkcjonalności – niż konkurencyjnych produktów. Na świecie z produktów Emblaze-VCON korzysta blisko tysiąc firm, w tym m.in. producenci samochodów Renault (na całym świecie) i BMW (w Niemczech, Japonii i Malezji), armia francuska, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego w Meksyku, jednostki administracji publicznej w USA.

Umowa partnerska z firmą Sprint to pierwszy etap budowania sieci partnerskiej VCC Systems. Swoją ofertę współpracy VCC Systems kieruje do integratorów i spółek informatycznych, które są zainteresowane sprzedażą i wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych. Do wyboru firmy mają produkty Emblaze-VCON, a także system V2C – najbardziej rozbudowany na rynku program do komunikacji wideo i współdzielenia dokumentów podczas wideokonferencji, z którego można korzystać za pomocą dowolnego komputera PC. VCC Systems zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie techniczne i serwisowe dla dostarczonych rozwiązań, a także wsparcie promocyjne.

Rozwiązania wideokonferencyjne mają olbrzymi potencjał, zwłaszcza  w czasach spowolnienia gospodarczego. Jak wynika z raportu przedstawionego niedawno przez Hewlett-Packard, 38% firm przebadanych przez HP uważa kryzys za okazję do restrukturyzacji swojego środowiska technicznego z myślą o przyszłym rozwoju. Szczególnie teraz przedsiębiorcy będą doceniać rozwiązania  technologiczne, które pozwolą zwiększyć wydajność i rentowność firmy, wyjść z recesji szybciej niż konkurencja i zyskać nad nią przewagę. Wideokonferencje doskonale wpasowują się w te potrzeby. Uzupełniając swoją ofertę o rozwiązania wideokonferencyjne VCC Systems właśnie teraz, integratorzy mogą więc wiele zyskać – przekonuje Dariusz Latecki, Dyrektor Generalny VCC Systems.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top