VCC Systems tworzy sieć partnerską

VCC Systems podpisał umowę partnerską z firmą Sprint Sp. z o.o., integratorem systemów teleinformatycznych. Dzięki podjętej współpracy, Sprint zaoferuje swoim klientom zaawansowane rozwiązania programowe i sprzętowe do organizacji wideokonferencji, które dostarczy i obejmie gwarancją VCC Systems.

W ofercie Sprint znajdą się dystrybuowane przez VCC Systems rozwiązania Emblaze-VCON. Firma ta jest jednym ze światowych liderów w rozwoju i wdrażaniu rozwiązań, które umożliwiają  prowadzenie zaawansowanych wideokonferencji, a także służą do tworzenia infrastruktury sieciowej i systemu zarządzania wideokonferencjami. Produkty Emblaze-VCON umożliwiają przekaz obrazu i dźwięku High Definition, prowadzenie konferencji wielopunktowych, współdzielenie danych, nagrywanie i streaming. Rozwiązania Emblaze VCON wyróżnia także cena, która z reguły jest niższa – przy tej samej lub nawet większej funkcjonalności – niż konkurencyjnych produktów. Na świecie z produktów Emblaze-VCON korzysta blisko tysiąc firm, w tym m.in. producenci samochodów Renault (na całym świecie) i BMW (w Niemczech, Japonii i Malezji), armia francuska, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego w Meksyku, jednostki administracji publicznej w USA.

Umowa partnerska z firmą Sprint to pierwszy etap budowania sieci partnerskiej VCC Systems. Swoją ofertę współpracy VCC Systems kieruje do integratorów i spółek informatycznych, które są zainteresowane sprzedażą i wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych. Do wyboru firmy mają produkty Emblaze-VCON, a także system V2C – najbardziej rozbudowany na rynku program do komunikacji wideo i współdzielenia dokumentów podczas wideokonferencji, z którego można korzystać za pomocą dowolnego komputera PC. VCC Systems zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie techniczne i serwisowe dla dostarczonych rozwiązań, a także wsparcie promocyjne.

Rozwiązania wideokonferencyjne mają olbrzymi potencjał, zwłaszcza  w czasach spowolnienia gospodarczego. Jak wynika z raportu przedstawionego niedawno przez Hewlett-Packard, 38% firm przebadanych przez HP uważa kryzys za okazję do restrukturyzacji swojego środowiska technicznego z myślą o przyszłym rozwoju. Szczególnie teraz przedsiębiorcy będą doceniać rozwiązania  technologiczne, które pozwolą zwiększyć wydajność i rentowność firmy, wyjść z recesji szybciej niż konkurencja i zyskać nad nią przewagę. Wideokonferencje doskonale wpasowują się w te potrzeby. Uzupełniając swoją ofertę o rozwiązania wideokonferencyjne VCC Systems właśnie teraz, integratorzy mogą więc wiele zyskać – przekonuje Dariusz Latecki, Dyrektor Generalny VCC Systems.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry