Veneo dla prawników i ich klientów

W czerwcu krakowska agencja Veneo uruchomiła portal Prawnicy.pl. Serwis będzie stanowił platformę internetową dla prawników, kandydatów do pracy w zawodzie prawniczym oraz osób poszukujących porady prawnej.

 

 

Użytkownicy serwisu Prawnicy.pl znajdą w nim bazę adresów kancelarii prawniczych, a za pomocą wyszukiwarki, szybko uzyskają dane osób, specjalizujących się w konkretnych dziedzinach prawa. Dzięki umieszczeniu przy adresie mapy oraz formularza kontaktowego w łatwy sposób skontaktują się z wybraną kancelarią. Portal to również pomoc dla poszukujących pracy w zawodzie prawniczym.

Veneo dla prawników i ich klientów 1

Veneo było kompleksowo odpowiedzialne za projekt, począwszy od opracowania systemu identyfikacji wizualnej, poprzez stworzenie projektu graficznego i funkcjonalnego serwisu, kończąc na wykonaniu i wdrożeniu go w środowisku teleinformatycznym.

Facebookowy fanpage zapowiadający start portalu zdążył już zgromadzić prawie 12 tysięcy osób.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry