Veritas dla Windows Server 2003

Opublikowano: 27 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

VERITAS Software Corporation (Nasdaq: VRTS), producent oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi, wprowadził program pomocy dla firm, które jako pierwsze wdrożyły nowy system Windows Server 2003 firmy Microsoft. Program ten udostępnia im na wyłączność wybrane produkty z oferty oprogramowania VERITAS do łączenia w klastry, zarządzania pamięcią masową i woluminami, a także aplikacji o dużej dostępności na nową platformę Windows Server 2003.

Uczestnikom programu przysługuje wcześniejszy dostęp do oprogramowania VERITAS dla systemu Windows Server 2003, pomoc firmy VERITAS w upraszczaniu zarządzania środowiskami Microsoft Windows i Exchange oraz w zwiększaniu ich dostępności.

Do stworzenia nowego oprogramowania VERITAS Software wykorzystał zawartą na początku lat 90-tych technologiczną umowę partnerską z Microsoftem, co gwarantuje bezproblemowe działanie produktów VERITAS w środowiskach Windows.

„Dla wielu użytkowników systemów Windows, którzy muszą chronić systemy o krytycznym znaczeniu, np. pocztę elektroniczną, tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie po awarii to zaledwie początek”, powiedział Marcin Motel, szef polskiego biura VERITAS Software. „Ten program powstał dla klientów testujących nowy system Windows Server 2003 lub migrujących do niego, którzy potrzebują oprogramowania minimalizującego czas przestojów i upraszczającego zarządzanie oraz zmniejszającego jego koszty, zwłaszcza w środowiskach o krytycznym znaczeniu z aplikacjami Windows Server”.

Program jest przeznaczony dla klientów, którzy obecnie używają lub testują system Windows Server 2003 i dysponują infrastrukturą sprzętową serwera, pamięci masowej i sieci w konfiguracji obsługiwanej przez VERITAS.

http://preview.veritas.com/win2003_Interest.asp

Sylwester KozakVeritas dla Windows Server 2003

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.