Veritas otrzymał certyfikat zgodności

VERITAS Software Corporation (Nasdaq: VRTS), producent oprogramowania do obsługi pamięci masowej, poinformował że program do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych po awarii  VERITAS Backup Exec oraz VERITAS NetBackup są jednymi z pierwszych produktów, które otrzymały od firmy Microsoft certyfikaty zgodności z systemem Windows Server 2003. Według niezależnych badań firmy Patricia Seybold Group¹ dowodzi to dużej niezawodności i niskiego kosztu posiadania środowisk Windows. Certyfikat uzyskany przez VERITAS obejmuje wszystkie edycje Microsoft Windows Server 2003: Standard, Enterprise i Datacenter.

„Certyfikat zgodności z Windows Server 2003 potwierdza zgodność oprogramowania do obsługi pamięci masowej VERITAS z systemem Windows Server 2003” – powiedział Tomasz Bochenek, dyrektor generalny polskiego oddziału firmy Microsoft. „Gratulujemy firmie VERITAS, doceniając i podkreślając przy okazji fakt, że dzięki udostępnieniu certyfikowanego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych po awarii, firma VERITAS wykazał się troską o użytkowników systemu Windows” – podsumował Tomasz Bochenek.

Niezależne testy certyfikacyjne zostały przeprowadzone przez autoryzowane laboratorium VeriTest odpowiedzialne za prowadzenie programu certyfikacji zgodności z systemem Windows ściśle według wytycznych firmy Microsoft.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top