VideoJug podpisał umowę z Agorą

VideoJug (www.videojug.com), bardzo popularny światowy poradnikowy serwis wideo, ogłosił zawarcie pierwszej międzynarodowej umowy licencyjnej z Agorą.
Agora, posiadająca ponad 50 marek internetowych, z których korzysta miesięcznie 7 milionów realnych użytkowników, będzie emitowała tłumaczone materiały VideoJug na swoich witrynach internetowych, m. in. w portalu Gazeta.pl oraz serwisach tematycznych. Agora prawdopodobnie udostępni również przetłumaczone materiały wideo innym lokalnym serwisom internetowym zainteresowanym syndykacją treści.

Dla serwisu VideoJug, współpraca z Agorą stanowi potwierdzenie ogólnoświatowego zapotrzebowania na profesjonalne porady i materiały instruktażowe w formie wysokiej jakości materiałów filmowych. VideoJug wykorzysta obecny popyt, udostępniając międzynarodowym spółkom medialnym treści swojej biblioteki zawierającej 40 tys. materiałów wideo.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z serwisem VideoJug. Uważamy, że profesjonalnie opracowane treści o charakterze poradnikowym prezentują ogromny potencjał, który jest wciąż niewystarczająco wykorzystywany w polskim internecie. Decyzja o rozpoczęciu współpracy z VideoJug była dla nas oczywista z uwagi na bardzo bogatą bibliotekę posiadanych przez serwis treści, jak również najwyższą jakość materiałów filmowych, dzięki której Agora z łatwością przeprowadzi lokalizację treści na polskim rynku – mówi Tomasz Józefacki, Dyrektor Pionu Internet Agory.

Nancy Cruickshank, Dyrektor Naczelna VideoJug (Global +CEO), komentuje: – Współpraca z firmą o tak znakomitej pozycji na rynku jak Agora to doskonała transakcja dla VideoJug. W ten sposób rozszerzymy zasięg naszych usług na nowe rynki, w odpowiedzi na ogólnoświatowe zapotrzebowanie na krótkometrażowe, dokumentalne materiały filmowe o doskonałej jakości, dostosowane do publikacji w internecie. Nasze treści są tworzone w technologii HD oraz zostały specjalnie zaprojektowane, dzięki czemu możliwa jest ich błyskawiczna lokalizacja. Dzięki temu, międzynarodowe spółki medialne mogą w krótkim czasie generować zyski, bazując na materiałach naszej biblioteki. Internetowe serwisy wideo stanowią niezwykle interesujący i dynamiczny rynek, a VideoJug dołoży wszelkich starań, aby utrzymać na nim pozycję lidera.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry