VoIP z gniazdka telefonicznego w Krakowie

Krakowski dostawca Internetu ISTS Sp z o.o. zaoferuje usługi telefonii internetowej mieszkańcom Krakowa. Firma będzie świadczyła swoje usługi w oparciu o platformę Inotel SA, dzięki podpisaniu umowy resellerskiej z tym niezależnym operatorem telekomunikacyjnym specjalizującym się w telefonii internetowej.

Zasięg działania umożliwi ISTS udostępnienie usług VoIP na terenie całego Krakowa. Mieszkańcy Krakowa będą mogli dzwonić za pośrednictwem dowolnego aparatu telefonicznego, podłączanego do tradycyjnego gniazdka telefonicznego.

Najniższy abonament w sieci ISTS wynosi 20 zł, a oszczędności związane z jego wykupieniem – w porównaniu od oferty innych operatorów telefonii stacjonarnej – sięgają 480 zł na samym tylko abonamencie. W sieci ISTS opłaty naliczane są co minutę i wynoszą one już od 0,10 zł/min na numery stacjonarne i 0,15zł/min na numery zamiejscowe.

‘Liczymy, że już we wrześniu około 15-20 proc. z naszych dotychczasowych klientów będzie korzystało także z usług telekomunikacyjnych. Z czasem ta liczba powinna się zdecydowanie zwiększyć. Wierzymy także, że nasza nowa oferta przyciągnie do nas także wielu nowych klientów, które do tej pory nie korzystały z Internetu, ale będą zainteresowane płaceniem wielokrotnie niższych rachunków telefonicznych ‘ – powiedział Tomasz Sztefko, Prezes Zarządu ISTS Sp. z o.o.

Osoby korzystające z usług telekomunikacyjnych ISTS mają także możliwość skorzystania z szeregu usług dodanych. Uzyskują do nich dostęp za pośrednictwem panelu klienta dostępnego przez Internet, gdzie mogą samodzielnie konfigurować parametry swojego telefonu – np. określić numer, na który mają być przekierowywane połączenia, zablokować połączenia przychodzące i wychodzące z dowolnymi numerami, uzyskać natychmiastowy dostęp do aktualnego billingu. Abonenci ISTS mogą także wykupić dowolną liczbę numerów telefonów z różnych stref numeracyjnych, a także skorzystać z usługi fax2mail, dzięki której można odbierać faksy za pomocą poczty elektronicznej.

Za pośrednictwem platformy Inotel usługi w zakresie telefonii internetowej dla firm oferuje m.in. Energis Polska. Przewagą platformy Inotela nad konkurencyjnymi rozwiązaniami jest lepsza jakość połączeń ( zapewniana m.in. dzięki zastosowaniu w platformie najnowszych rozwiązań firmy Global IP Sound, dostawcy warstwy dźwiękowej do Skype ) oraz bogactwo usług dodatkowych przeznaczonych dla abonentów.

http://www.ists.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry