VTrip.pl dodaje moduły informacyjne

Opublikowano: 10 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Polski Portal Turystyczny VTrip.pl wprowadza nowe moduły informacyjne umożliwiające internaucie poszerzenie wiedzy na temat wybranego miejsca podróży, regionu, jak i kraju. Nowe rozwiązania to miedzy innymi informacje o państwach, wiadomości z przewodników, reportaże oraz księgarnia.

„Mamy świadomość, że zadowolenie użytkownika związane jest z uzyskaniem przez niego kompleksowej informacji w jednym miejscu i czasie. Zastosowanie takiego podejścia związane jest z koniecznością podnoszenia standardów, a także zapewnienia wysokiej obsługi klienta. Większość wirtualnych biur podróży w Polsce, a także portali turystycznych ogranicza się tylko do sprzedaży ofert, natomiast VTrip.pl łączy sprzedaż ofert z merytoryczną informacją na temat miejsc podróży”, mówi Szymon Szmigiel, specjalista ds. komunikacji w VTrip.pl.

http://www.vtrip.pl

Sylwester KozakVTrip.pl dodaje moduły informacyjne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.