VTrip.pl rozwija wirtualne odziały

Opublikowano: 19 lipca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Jeden z największych polskich portali turystycznych VTrip.pl rozwija swój Program Afiliacyjny przy współpracy ze szwedzką firmą TradeDoubler.

Współpraca pomiędzy VTrip.pl a TradeDoubler trwa kilka miesięcy. Już pierwsze jej efekty ujawniły nowe możliwości, jakie niesie za sobą rozwój partnerstw internetowych na rynku polskim.

Partnerstwa internetowe opierają się na trzech filarach: usługodawcy, partnerze
i koordynatorze działań. Rolę tego ostatniego pełni w tym przypadku TradeDoubler. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania wspierające zarządzanie procesami sprzedaży i kooperacji z partnerami („wirtualnymi oddziałami” ) portalu VTrip.pl, czyli usługodawcy. Są to kompletne narzędzia służące generowaniu sprzedaży on-line oraz budowaniu sieci sprzedaży i relacji z partnerami.

TradeDoubler działa w 17 krajach i ma ponad 1000 aktywnych klientów
w Europie, wśród których są firmy i koncerny o zasięgu europejskim i ogólnoświatowym, takie jak Apple Store, Dell, Telia Sonera, eBay oraz Kelkoo. Z kolei Polsce do klientów TradeDoubler obok VTrip.pl należą między innymi OpenFinance, Jamba, Bertelsmann Media (Świat Książki).

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, iż marketing afiliacyjny jest bardzo wydajną drogą zwiększania sprzedaży – mówi Piotr Kluczewski, prezes portalu VTrip.pl. Do współpracy zapraszamy witryny oraz partnerów tematycznie związanych z naszą działalnością, których cechuje wysoki profesjonalizm. Ci z kolei dostarczają informacji o naszych produktach swoim lojalnym użytkownikom. Cieszymy się, że jesteśmy pionierami tego typu rozwiązań w Polsce.

Rozwiązania TradeDoubler z powodzeniem stosują takie tuzy światowej e-turystyki jak Expedia czy Opodo. Jesteśmy zatem przekonani, że połączenie naszego doświadczenia z doświadczeniem w sprzedaży usług turystycznych  i silną marką VTrip.pl, wygeneruje znaczącą sprzedaż dla VTrip.pl poprzez naszą sieć – dodaje Tomasz Kozarzewski, dyrektor zarządzający TradeDoubler Polska.

Do programu afiliacyjnego VTrip.pl można zalogować się przez specjalny link: http://www.tradedoubler.com/pan/program_info?program_id=23403

Sylwester KozakVTrip.pl rozwija wirtualne odziały

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.