Vtrip.pl w Rzeczpospolita On Line

Opublikowano: 5 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od kilku dni czytelnicy Rzeczpospolitej On Line dzięki jednemu kliknięciu mają dostęp do najciekawszych ofert wyjazdów turystycznych. Przygotowane właśnie pod ich kątem propozycje wycieczek i wczasów w Polsce i za granicą znajdują się w specjalnym dziale ’oferty last minute'. Dział dotyczący podróżowania zasilany jest atrakcyjnymi propozycjami oferowanymi przez portal turystyczny Vtrip.pl.

'Prosta i wygodna w obsłudze wyszukiwarka ofert wyjazdów oraz trafna i celowa ich kategoryzacja pozwala naszym użytkownikom szybko i łatwo zorganizować wypoczynek. W ten sposób oszczędzają swój cenny czas, otrzymując to czego naprawdę potrzebują' – mówi o nowym serwisie dostępnym na www.rp.pl Stanisław Ulicki.

Atrakcyjność serwisu tkwi nie tylko w jego prostej obsłudze, ale przede wszystkim dopasowaniu ofert do wymagań użytkowników Rzeczpospolitej On Line. Przygotowane dla nich oferty cechują z jednej strony intratne ceny, a z drugiej ciekawe, promocyjne dodatki. Ponadto, na co warto zwrócić uwagę, serwis daje interesujące i praktyczne informacje o wielu państwach. Część z nich podawana jest 'z pierwszej ręki'. To dzięki licznym, fascynującym reportażom i relacjom z wyjazdów, których autorami są Internauci. W ten sposób czytelnik uzyskuje nieszablonową, a bardzo przydaną wiedzę o kraju, w którym ma zamiar spędzić swój urlop.

To nie wszystkie zalety tego serwisu. Jego użytkownicy mają także okazję wziąć udział w ciekawych, przygotowanych specjalnie dla nich konkursach i promocjach.

'Współpraca pomiędzy Rzeczpospolitą On Line a portalem Vtrip.pl trwa od kilku miesięcy i układa się bardzo pomyślnie. Patrzymy więc na nią rozwojowo. Dysponując ciekawymi jak sądzę ofertami, wygodną technologią i wiedzą z zakresu turystyki postanowiliśmy wzbogacić stronę Rzeczpospolita.pl o tę dziedzinę. Mam nadzieję, że serwis dotyczący podróżowania stanowić będzie ciekawą 'wartość dodaną', a przede wszystkim zainteresuje czytelników Rzeczpospolitej' – mówi Katarzyna Zielińska z portalu turystycznego Vtrip.pl.

http://www.rp.pl

Sylwester KozakVtrip.pl w Rzeczpospolita On Line

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.