W. Kruk wprowadza relacje inwestorskie on-line

Od 10 lipca pod adresem wkruk.pl/relacje można oglądać serwis poświęcony relacjom inwestorskim powstałej ponad 160 lat temu, najstarszej polskiej firmy jubilerskiej W. Kruk.

“Odpowiednie zarządzanie relacjami spółki z inwestorami jest bez wątpienia podstawą budowania pozytywnego wizerunku firmy. Świadomość zachodzących zmian sprawia, że investor relations na stałe wpisują się w kształtowaną w firmach strategię komunikowania. Ich podstawowym zadaniem jest wzbudzanie zaufania do firmy poprzez rzetelne prezentowanie jej sytuacji i planów strategicznych. Nasze doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z klientami z branży finansowej dało nam dużo praktycznej wiedzy. Pozwala nam ona na traktowanie relacji inwestorskich jako elementu naszej spójnej strategii budowania wizerunku klienta w sieci. Nasze projekty gwarantują skuteczność, która bez wątpienia umacnia pozycje i podwyższa wartość przedsiębiorstwa klienta na rynku.” – powiedział Tomasz Pruszczyński dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

Agencja OS3 multimedia współpracuje z firmą W. Kruk od 2 lat. Serwis poświęcony relacjom inwestorskim, to po stworzeniu strony wkruk.pl trzecia wspólna realizacja.

http://www.wkruk.pl/relacje

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry