W poniedziałki z “Polską” poznasz świat

Startuje nowa kolekcja „Polski” – w ramach nowego cyklu „W poniedziałki z Polską poznasz świat” do wszystkich dzienników ukazujących się pod marką „Polska” dołączone zostaną książki z dokumentalno-przyrodniczymi filmami DVD prezentowanymi w kinach IMAX. Projektowi towarzyszy Program Lojalnościowy.

Kolekcja składa się z 11 płyt DVD z 22 filmami prezentującymi egzotyczne podróże, niezwykłe miejsca i tajemnice natury. Na każdej płycie znajdują się dwa odcinki kolekcji – jako pierwsze ukażą się „Alaska” oraz „Indie”. Seria ukazywać się będzie w każdy poniedziałek przez 11 kolejnych tygodni we wszystkich dziennikach pod marką „Polska”. Cena gazety z dodatkiem wynosi 7,99 zł.

Razem z projektem Polskapresse uruchamia po raz pierwszy Program Lojalnościowy. Z pierwszym filmem Czytelnik dostanie specjalny kupon, który należy uzupełnić kodami zamieszczanymi w każdym z 11 odcinków kolekcji. Zbiorczy kod otrzymany po zebraniu wszystkich 11 kodów umożliwi zakup w sklepie internetowym „Polski” 10 płyt z kolekcji „Sensacje XX wieku” z rabatem 50% – www.sklep.polskatimes.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry